Uzvara Salaspilī

Uzvara Salaspilī

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 30. kārtas spēlē viesos ar rezultātu 4:1 uzvarējām "Super Novu". Vārtus mūsu komandas labā guva Marselo Torress, Hrvoje Babecs, Mikaels Soisalo un Džoselfo Bārnss. 

Šogad pret "Super Novu" bijām uzvarējuši visas spēles - 2:0, 4:1 un 1:0.

Spēles sākums bija neveiksmīgs. 12. minūtē pēc stūra sitiena mājinieki atklāja spēles rezultātu (0:1). Mēs ļoti daudz kontrolējām bumbu, taču ilgāku laiku nespējām izmantot savas vārtu gūšanas iespējas. 43. minūtē no tuvas distances vārtus guva Marselo Torress (1:1). Pāris minūtes vēlāk fantatisks sitiens padevās Hrvoje Babecam, un mēs pēc pirmā puslaika jau bijām vadībā ar 2:1.

Arī otrajā puslaikā "Riga" pilnībā kontrolēja spēli. 53, minūtē vārtus guva Mikaels Soisalo - 3:1. Mums bija daudz vārtu gūšanas iespējas, un pretinieki savas iespējas gaidīja pretuzbrukumos. Mājiniekiem bija viens labs moments, kad bumba atsitās pret vārtu stabu. Spēles beigās pretinieku soda laukumā lieliski nospēlēja Džoselfo Bārnss - uzbrukuma noslēgumā uzbrucējs sita bumbu vārtu tālajā stūrī. Galarezultātā uzvara ar 4:1. 

Nākamā spēle 8. oktobrī viesos pret "Spartaku".