Komanda atgriezusies Rīgā

Komanda atgriezusies Rīgā

Pēc deviņu dienu treniņnometnes, kuras ietvaros aizvadījām divas pārbaudes spēles pret Kipras augstākās līgas klubiem, esam atgriezušies Rīgā un turpinām gatavošanos sezonas noslēdzošajai daļai. 

Uz Kipru komanda devās 16. septembrī divās grupās. Svētdien komandai bija brīvdiena, pēc kā uz uzsākām deviņu dienu treniņnometni. Treniņnometnē Kiprā piedalījās 25 mūsu komandas futbolisti. No akadēmijas piesaistījām četrus gados jaunos futbolistos. 

24. septembrī spēlējām pret Kipras augstākās līgas līdervienību "Pafos". Spēle bija līdzīga, laukumā bija daudz emociju, neviena no komandām nevēlējās zaudēt un galarezultātā tika fiksēts bezvārtu neizšķirts 0:0.

25. septembrī spēlējām pret Kipras augstākās līgas debitanti "Akritas", kas maču pret mums aizvadīja spēcīgākajā sastāvā. Mūsu komandas galvenais treneris vairāk iespēju deva tiem, kas līdz šim spēlējuši mazāk. "Akritas" guva četrus vārtus, "Riga" labā vienīgos vārtus iesita Navarone Fors, un spēle noslēdzās ar mājinieku uzvaru 4:1. 

Pirmdien vēlu vakarā komanda atgriezās Rīgā. Šodien komandai bija brīvdiena, bet jau rīt turpināsim gatavošanos sezonas noslēdzošajai daļai. Nākamā spēle 30. septembrī Latvijas čempionātā viesos pret "Super Nova".