Latvijas iekļūst C līgā, spēlētāji atgriežas komandā

Latvijas iekļūst C līgā, spēlētāji atgriežas komandā

Aizvadītas nacionālo izlašu spēles, pēc kurām futbolisti atgriezušies klubos. Latvija ar Antoniju Černomordiju un Raivis Jurkovskis sastāvā uzvarējusi Nāciju līgas D grupā, bet Hrvoje Babecs nospēlēja 30 minūtes Horvātijas U23 izlases sastāvā. 

Latvija šī pārtraukuma laikā aizvadīja divas spēles. 22. septembrī Skonto stadionā Latvijas izlase ar 1:2 zaudēja Moldovai, bet 25. septembrī viesos spēlēja neizšķirti pret Andoru - 1:1. Antonijs pret Moldovu nospēlēja visas 90 minūtes, Raivis tika nomainīts pēc 88 minūtēm. Otrajā spēlē pret Andoru Raivis nospēlēja pilnu spēli, bet Antonijs nespēlēja savainojuma dēļ. 

Latvijas izlase šajā grupā sešās spēlēs izcīnīja četras uzvaras, reizi spēlēja neizšķirti un piedzīvoja vienu zaudējuma. Latvija nopelnīja 13 punktus un ar to pietika, lai uzvarētu grupā un izcīnītu ceļazīmi uz C līgu. 

Horvātijas U23 izlase ar "Riga Football Club" pussargu Hrvoje Babecu sastāvā 20. septembrī pārbaudes spēlē ar 3:0 uzvarēja Kataru, kas gatavojas Pasaules kausam. Hrvoje šajā mačā nospēlēja 30 minūtes otrajā puslaikā. Pēc šīs spēles Babecs pievienojās mums treniņnometnē Kiprā.

Somijas nacionālā izlase aizvadīja divas spēles UEFA Nāciju līgas turnīrā. B līgā Somija 23. septembrī spēlēja neizšķirti 1:1 ar Rumāniju, bet 26. septembrī viesos ar 0:2 zaudēja Melnkalnei. "Riga Football Club" pussargs Mikaels Soisalo šajos mačos nepiedalījās.