1:3 zaudējums līderu spēlē

1:3 zaudējums līderu spēlē

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 28. kārtas mačā viesos ar rezultātu 1:3 zaudējām "Valmierai". Vienīgos vārtus mūsu komandas labā guva Marselo Torress. Nākamā spēle piektdien pret "Liepāju".

Pret Valmieru šajā sezonām bijām spēlējuši jau četras reizes - pirmajā spēlē Latvijas čempionātā uzvarējām ar 2:1, bet sezonas turpinājumā zaudējumā gan čempionātā (0:3, 0:2), gan kausā (0:2).

"Valmiera" pirmos vārtus iesita jau spēles otrajā pusē. Pēc tālās piespēles Kamilo Mena bija ātrāks par visiem mūsu futbolistiem, nonāca viens pret vienu ar Robertu Ozolu un uzbrukuma noslēgumā sita bumbu vārtos - 1:0. Spēles pirmajā puslaikā kopumā laukumā dominējām mēs, vairāk kontrolējām bumbu, izveidojām vairāk vārtu gūšanas iespējas, bet nespējām gūt vārtus. Vienreiz mājiniekus glāba arī vārtu stabs. Pēc spēles pirmā puslaika pretinieki bija vadībā ar 1:0. 

Otro puslaikā puslaika pirmās minūtes labāka bija "Valmiera". 56. minūtē pēc standarsituācijas ar galvu vārtus guva Raimonds Krollis (0:2). "Valmiera" ļoti pārliecinoši spēlēja aizsardzībā un mums maz kas sanāca uzbrukumā. 75. minūtē mājinieki izveidoja ātru pretuzbrukumu, un noslēgumā trešos vārtus šajā spēlē guva Artis Jaunzems (0:3). Spēles beigās vienus vārtus atguva Marselo Torress, bet ar to bija par maz, lai šajā spēlē iegūtu punktus. Zaudējums ar rezultātu 1:3. 

Nākamā spēle piektdien Skonto stadionā pret "Liepāju". Spēles sākums pulksten 18:00.