Emocionāla spēle un uzvara pret "Mettu"

Emocionāla spēle un uzvara pret "Mettu"

Šovakar Skonto stadionā Latvijas futbola Virslīgas 24. kārtā interesantā un emocionālā spēlē ar rezultātu 3:2 uzvarējām "Mettu"! Vārtus guva Aleksandrs Ogundži, Jurijs Kendišs un Marselo Torress. Ceturtdien spēle Portugālē. 

Šajā sezonā pret "Mettu" bijām spēlējuši divas reizes - 14. aprīlī Mežaparkā apspēlējām pretiniekus ar rezultātu 4:0, bet otrajā spēlē 23. maijā viesos uzvarējām ar rezultātu 4:1. 

Spēles sākumā mēs pilnībā dominējām. Veidojām vienu uzbrukumu pēc otra un pelnīti arī guvām pirmos vārtus. 7. minūtē pēc centrējuma no kreisās malas ar galvu precīzi sita Aleksandrs Ogundži, kurš guva pirmos vārtus mūsu kluba kreklā - 1:0. Arī turpinājumā mums bija vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, bet nespējām tās izmantot. Puslaika beigās "Metta" atspēlējās - neveiksmīgi nospēlējām savu vārtu tuvumā, un vārtus guva Lamins Korrea. Pēc pirmā puslaika neizšķirts 1:1. 

Otrajā puslaikā galvenais treneris Sandro Perkovičs veica vairākas spēlētāju maiņas. Mēs ilgāku laiku nespējām gūt vārtus, bet 77. minūtē pretinieki savā soda laukumā nospēlēja ar roku, un 11 metru soda sitienu iesita Jurijs Kendišs (2:1). "Metta" nepadevās, un 80. minūtē no soda laukuma vārtus guva Žans Mbasī - 2:2. Mēs reaģējām lieliski, uzreiz skrējām uzbrukumos, un 82. minūtē pēc Duglasa Aureliu centrējuma ar galvu vārtus guva Marselo Torress. Uzvara ar rezultātu 3:2. 

Nākamā spēle ceturtdien Portugālē pret "Gil Vicente". Mača sākums pulksten 22:00 pēc Latvijas laika.