1:1 pirmajā spēlē pret portugāļiem

1:1 pirmajā spēlē pret portugāļiem

Šovakar UEFA Eiropas Konferences līgas 3. kvalifikācijas kārtā Skonto stadionā spēlējām neizšķirti 1:1 pret Portugāles čempionāta klubu "Gil Vicente". 11. augustā atbildes spēle Barselušā. 

Mēs kvalifikācijas pirmajā kārtā uzvarējām vienu no Īrijas čempionāta spēcīgākajām komandām "Derry City" (2:0, 2:0), bet otrajā kārtā apspēlējām Slovākijas vicečempioni "Ružomberok" (3:0, 2:1). 

Spēles pirmajā puslaikā demonstrējām ļoti kvalitatīvu spēli. 18. minūtē iesitām pirmos vārtus šajā spēlē. Labajā malā lieliski nospēlēja somu pussargs Mikaels Soisalo, kurš piespēlēja uz vārtu priekšu Duglasam Aureliu, un pussargs sita bumbu vārtos - 1:0. Puslaika pēdējās desmit minūtēs vairāk ar bumbu spēlēja viesi. "Gil Vicente" vairākas reizes centrēja bumbu soda laukumā, bet vārtus neguva. Pēc spēles pirmajām 45 minūtēm bijām vadībā ar rezultātu 1:0.  

Otrajā puslaikā dominēja portugāļi. "Gil Vicente" daudz kontrolēja bumbu, veidoja uzbrukumus un meklēja iespējas gūt pirmos vārtus spēlē. Viesi izveidoja vairākus bīstamus vārtus gūšanas momentus un pelnīti arī guva vārtus. 63. minūtē fantastisku sitienu no aptuveni 16 metriem izpildīja Huans Baseli - 1:1. Arī spēles turpinājumā vairāk ar bumbu bija pretinieki, bet vārti šajā spēlē vairs netika gūti. Neizšķirts 1:1. 

Atbildes spēle 11. augustā Portguālē. Spēles sākums pulksten 22:00 pēc Latvijas laika.