3:0 Slovākijā

3:0 Slovākijā

Ceturtdien UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas 2. kārtas pirmajā spēlē viesos ar 3:0 uzvarējām Slovākijas vicečempioni "Ružomberok". Vārtus guva Marselo Torress, Mikaels Soisalo un Duglass Aureliu.

Konferences līgas kvalifikācijas 1. kārtā "Ružomberok" uzvarēja vienu no Lietuvas spēcīgākajām komandām "Žalgiris Kaunas" (2:0, 0:0), bet mēs abās spēlēs apspēlējām (2:0, 2:0) Īrijas čempionāta komandu "Derry City". 

Spēles pirmajā puslaikā labas iespējas gūt vārtus bija abām komandām. Puslaika vidū daudz uzbrukuma slovāki, bet mēs bijām pacietīgi un vārtus neielaidām. 43. minūtē laukuma vidū lieliski nospēlēja Gabriels Ramoss. Pussargs tika garām vairākiem pretiniekiem, piespēlēja Marselo Torresam, un uzbrucējs meistarīgi iesita - 1:0. Minūti vēlāk pēc Hrvoje Babeca piespēles individuāli meistarīgi nospēlēja Mikaels Soisalo - noslēgumā spēcīgs sitiens vārtu tālajā stūrī. 2:0 pēc pirmā puslaika. 

Otrā puslaika sākumā mēs turpinājām uzbrukt un iesitām trešos vārtus. Otro rezultatīvo piespēli šajā spēlē atdeva Gabriels Ramoss, bet vārtus šoreiz guva Duglass Aureliu - 3:0. Nedaudz vēlāk laba iespēja bija Lukasam Ranželam. Brazīliešu uzbrucējs sita no soda laukuma, bet Slovākijas komandu glāba vārtu pārliktnis. Atlikušajā spēles daļā pāris iespējas bija abām komandām, bet vārti vairs netika gūti. Uzvara ar rezultātu 3:0.

Nākamā spēle svētdien Latvijas čempionātā pret "Spartaku", bet pret slovākiem atbildes spēle pēc nedēļas.