1:0 pret "Super Novu"

1:0 pret "Super Novu"

Šovakar Skonto stadionā Latvijas futbola Virslīgas 21. kārtas spēlē ar rezultātu 1:0 uzvarējām "Super Novu"! Debijas spēlē vienīgos vārtus iesita Lukass Ranžels. Trešdien dosimies uz Slovākiju! 

Šajā spēlē mūsu komandas sastāvā debitēja trīs futbolisti - Gustavo Dulanto, Marselo Torress un Lukass Ranžels. Dulanto un Torress spēlēja pirmajā puslaikā, bet Lukass - otrajā. 

Spēles pirmajā puslaikā mēs daudz kontrolējām bumbu, bet vārtu gūšanas momentu bija diezgan maz. Labākais moments pirmajā puslaikā bija Marselo Torresam. Pēc Antona Kurakina centrējuma argentīnietis sita no tuvas distances ar galvu, bet pretiniekus glāba vārtsargs Kristaps Zommers. Pēc pirmā puslaika neizšķirts 0:0. 

Otrajā puslaikā galvenais treneris Sandro Perkovičs veica piecas spēlētāju maiņas. Aktīvi uzbrukām, veidojām vairākas vārtu gūšanas iespējas, un vienīgos vārtus iesitām 70. minūtē. Pēc standartsituācijas ar galvu savā debijas spēlē vārtus guva brazīliešu uzbrucējs Lukass Ranžels. Svarīga uzvara ar rezultātu 1:0. 

Nākamā spēlē 21. jūlijā. UEFA Eiropas Konferences līgas 2. kvalifikācijas kārtā viesos pret Slovākijas vicečempioni "Ružomberok".