"Riga" paraksta līgumu ar brazīliešu uzbrucēju Ranželu

"Riga" paraksta līgumu ar brazīliešu uzbrucēju Ranželu

Esam priecīgi paziņot, ka esam parakstījuši līgumu ar 27 gadus veco brazīliešu uzbrucēju Lukasu Ranželu! Iepriekš Lukass ir spēlējis Brazīlijā, Albānijā, Austrijā, Somijā, Turcijā, Ukrainā un Azerbaidžānā! Laipni lūgts Rīgā! 

Lukass Ranžels ir dzimis 1994. gada 29. decembrī Brazīlijā, Alvoradā. Ranžels spēlē centra uzbrucēja pozīcijā. Karjeras sākumā Ranžels spēlēja Brazīlijas klubos "Gremio Barueri", Foz do Igaucu" un "Itumbiara". 

2016./2017. gada sezonā Ranžels spēlēja Albānijas čempionāta klubā "Kukesi". Šajā komandā kopumā Ranžels nospēlēja 28 spēles un guva trīs vārtus. Nākamajā sezonā Lukass spēlēja Austrijas otrās līgas klubā "Kapfenberger". 31 spēlē Ranžels iesita deviņus vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles. 

No 2018. līdz 2020. gadam Ranžels spēlēja Somijas augstākās līgas klubā "KuPS". Šajā komandā Ranžels kopumā nospēlēja 83 spēles, guva 30 vārtus un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles. Pagājušajā gadā Ranžels iesita piecus vārtus astoņās Konferences līgas kvalifikācijas spēlēs. 

Pēc tam Ranžels nospēlēja septiņas spēles un guva vienus vārtus Turcijas pirmās līgas komandā "Adana Demirspor", tad atgriezās Somijā ar 12 spēlēm un diviem vārtiem, bet 2021. gada vasarā parakstīja līgumu ar Ukrainas klubu "Vorskla". Ukrainas augstākajā līgā Ranžels iesita četrus vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli 12 spēlēs. 

Ranžela pēdējā pieturvieta bija Azerbaidžānas klubs "Sabakh". Šīs valsts čempionātā Ranžels astoņās spēlēs iesita divus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles. 

Laipni lūgts Rīgā!