"Riga" paraksta līgumu ar "Sheriff" kapteini Dulanto

"Riga" paraksta līgumu ar "Sheriff" kapteini Dulanto

Esam priecīgi paziņot, ka esam parakstījuši līgumu ar 27 gadus veco Peru aizsargu Gustavo Dulanto. Iepriekšējā sezonā Gustavo bija Moldovas kluba "Sheriff" kapteinis un aizvadīja visas sešas spēles UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā. Laipni lūgts Rīgā, Gustavo!

Gustavo Dulanto ir dzimis 1995. gada 9. maijā Peru pilsētā Limā. Gustavo spēlē centra aizsarga pozīcijā. Futbolists ir "Academia Frama" audzēknis. 

Pirmās sezonas profesionālā futbolista karjerā Gustavo spēlēja Peru augstākajā līgā tādās komandās kā "Universitario", "UTC Cajamarca" un "Cusco". Peru spēcīgākajā čempionātā Gustavo nospēlēja 96 spēles un iesita 11 vārtus. 

2019. gadā Dulanto parakstīja līgumu ar Portugāles augstākās līgas klubu "Boavista". Pirmajā sezonā Portugālē Gustavo nospēlēja desmit spēles un iesita divus vārtus. 2021. gada februārī Gustavo pievienojās Moldovas spēcīgākajam klubam "Sheriff". 

Divu sezonu laikā ar "Sheriff" komandu Gustavo kļuva par divkārtējo čempionu un uzvarēja arī Moldovas kausā un Superkausā. Iepriekšējā sezonā Dulanto ar "Sheriff" sasniedza UEFA Čempionu līgas grupu turnīru. Gustavo bija komandas kapteinis, nospēlēja visas sešas spēles, tostarp piedaloties izcilajā 2:1 uzvarā pret Čempionu līgas uzvarētāju Madrides "Real". 

Laipni lūgts Rīgā, Gustavo!