Rīt Skonto stadionā atbildes spēle pret "Derry City"

Rīt Skonto stadionā atbildes spēle pret "Derry City"

Rīt Skonto stadionā UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas 1. kārtas atbildes spēlē tiksimies ar Īrijas čempionāta klubu "Derry City"! Mača sākums pulksten 20:00! Biļetes pieejamas bilesuserviss.lv! 

Pirmajā spēlē Deri uzvarējām ar rezultātu 2:0. Katrā no puslaikiem iesitām pie vieniem vārtiem. Vārtus guva Gabriels Ramoss un Oleksandrs Fiļipovs. 

"Derry City" ir 1928. gadā dibināts klubs. "Derry City" ir 1964./1965. gada sezonas Īrijas augstākās līgas čempione. Īrijas čempionātā "Derry" uzvarēja arī 1989. un 1997. gadā. 

Iepriekšējā sezonā Īrijas spēcīgākajā čempionātā "Derry City" ieguva ceturto vietu. 36 spēlēs "Derry" uzvarēja 14 reizes, 12 reizes spēlēja neizšķirti, piedzīvoja desmit zaudējumus un nopelnīja 54 punktus. Par čempioni ar 78 punktiem kļuva "Shamrock Rovers". 

Īrijas augstākajā līgā spēlē desmit komandas. Šosezon Īrijas čempionātā "Derry" ieņem trešo vietu. Komanda 22 spēlēs nopelnījusi 40 punktus. Līdere ar 51 punktu 23 spēlēs ir "Shamrock Rovers" komanda. Otrajā vietā ar 41 punktu ir "Dundalk", pret kuru dramatiski zaudējām 2019. gadā. 

Rīt spēle sāksies pulksten 20:00. Aicinām skatītājus ierasties laicīgi, jo interese par spēli ir liela. Biļetes ir pieejamas "Biļešu Serviss" kasēs un mājaslapā bilesuserviss.lv. Tiešraidē spēli varēsiet skatīties Sportacentrs.com un TV4 kanālā.