Zaudējums pret "Valmieru"

Zaudējums pret "Valmieru"

Šovakar Skonto stadionā Latvijas futbola Virslīgas 19. kārtas spēlē ar rezultātu 0:2 zaudējām "Valmierai". Nākamā spēle 1. jūlijā viesos pret "Liepāju". 

Pret "Valmieru" šosezon bijām spēlējuši divas reizes. Pirmajā spēlē Mežaparkā mēs uzvarējām ar 2:1, bet otrajā spēlē ar 3:0 spēcīgāka bija "Valmiera".

Pirmos vārtus ielaidām 13. minūtē. Fantastiski nospēlēja pretinieku uzbrucējs Raimons Krollis, kurš veica lielu distanci, izveidoja sev momentu un lieliski sita vārtu augšējā stūrī (0:1). Mēs diezgan daudz kontrolējām bumbu, veidojām uzbrukumus dažādos veidos, bet noslēguma fāzē nespējām sasniegt rezultātu. Puslaika beigās Daisuke Jokota nopelnīja iespēja sist 11 metru soda sitienu, bet mūsu komandu glāba Nils Puriņš. Nils arī citās epizodēs pirmajā spēles daļā bija lielisks. 0:1 pēc pirmā puslaika. 

Otrā puslaika sākumā mēs mēģinājām aktīvi uzbrukt, bet joprojām tieši uzbrukumu noslēgumos bija problēmas. 57. minūtē skaistus vārtus guva Valmieras japāņu pussargs Daisuke Jokota - 2:0. Arī turpinājumā "Valmierai" bija labas iespējas, bet labu spēli aizvadīja Nils Puriņš. Mums bija dažas iespējas gūt vismaz vienus vārtus, bet vārtu nebija. Zaudējums ar 0:2. 

Nākamā spēle 1. jūlijā viesos pret "Liepāju".