Iespēja revanšēties “Spartakam”

Iespēja revanšēties “Spartakam”

Iespēja revanšēties! Rīt Skonto stadionā Riga FC Latvijas futbola Virslīgas 11. kārtas spēlē tiksies ar Jūrmalas Spartaku, pret kuru piedzīvots vienīgais zaudējums! Sākums pulksten 20:00! Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” kasēs! Tiešraide Sportacentrs.com TV.

Šīs sezonas vasaras grafiks ir tāds, ka daudz laika treniņiem un atpūtai nav. Aptuveni divas spēles nedēļā – šādā ritmā turpinām aizvadīt šo sezonu. Jau rīt nākamā spēle. Pēc spēles Valmierā komandai pēc ilgāka pārtraukuma bija viena brīva diena, bet pēc tam atkal esam atgriezušies treniņu režīmā un gatavojamies spēlei pret Jūrmalas “Spartaku”.

2016. un 2017. gada Latvijas čempione ir vienīgā komanda, pret kuru šajā sezonā esam piedzīvojuši zaudējumu, vēl vairāk – vienīgā komanda, pret kuru šosezon ir zaudēti punkti. Tas notika otrās kārtas spēlē, kad Slokas stadionā Jūrmalā atzinām pretinieku pārākumu ar rezultātu 1:2. Atceroties spēli, atmiņā gan vienalga palikuši virkne momentu, kurus neizmantojām.

Pēc šīs spēles komanda izcīnījusi jau astoņas uzvaras pēc kārtas un pelnīti atrodas Latvijas čempionāta pirmajā pozīcijā. “Uz papēžiem” gan min cita galvaspilsētas komanda RFS, kas šovakar ar 5:2 apspēlēja “Valmieru”, attiecīgi arī šobrīd atrodoties pie 27 punktu atzīmes, tikpat cik ir iekrājusi arī “Riga” FC. Citas Virslīgas komandas atpaliek jau par vismaz desmit punktiem, un tieši “Spartaks” ar 17 ierindojas turnīra tabulas trešajā pozīcijā.

Pret Jūrmalas “Spartaku” iepriekšējā sezonā aizvadījām rezultatīvākās spēles, pie tam visās četrās tikšanās reizēs izcīnījām pārliecinošas uzvaras – 4:0, 6:1, 4:2, 4:1.

Rīt spēle Skonto stadionā sāksies pulksten 20:00! Arī šajā spēlē klātienē stadiona tribīnēs varēs atrasties 1000 līdzjutēji, tādējādi aicinām iegādāties biļetes laicīgi “Biļešu Serviss” kasēs un mājaslapā. Tiešraidē spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV.