Ceturtā uzvara pēc kārtas

Ceturtā uzvara pēc kārtas

Uz dabīgā zālāja uzvara! Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 15. kārtas spēlē Daugavas stadionā mēs ar rezultātu 4:1 apspēlējām "Mettu". Divus vārtus šajā spēlē iesita Mikaels Soisalo. Piektdien Skonto stadionā lielais Rīgas derbijs! 

Pret "Mettu" mums bija viena no labākajām spēlēm šajā sezonā. 14. aprīlī Mežaparkā mēs uzvarējām ar rezultātu 4:0. Vārtus guva Oleksandrs Fiļipovs, Jurijs Kendišs, Gabriels Ramoss un Georgi Minčevs. 

Mums jau ar spēles pirmajām minūtēm piederēja liels pārsvars bumbas kontrolē. Pirmos vārtus mēs iesitām 19. minūtē. Pēc centrējuma ar galvu pirmos vārtus šosezon iesita aizsargs Antons Kurakins - 1:0. "Metta" pēc zaudētajiem vārtiem spēja atbildēt. 27. minūtē skaistus vārtus ar galvu guva Ingars Pūlis (1:1). 

"Riga" turpināja uzbrukt un pēc septiņām minūtēm iesita vēl vienus vārtus. Pēc Vladimira Kameša piespēles no tuvas distances vārtus guva somu pussargs Mikaels Soisalo (1:0). Mikam arī pirmie vārti šosezon. Pirmā puslaika beigās iesitām arī trešos vārtus. No aptuveni 18 metriem lielisku sitienu izpildīja brazīļu pussargs Gabriels Ramoss - 3:1.

Otrajā puslaikā laukumā bija vērojams diezgan mierīgs futbols. 59. minūtē otros vārtus šajā spēlē iesita Soisalo (4:1). Turpinājumā abas komandas spēlēja diezgan lēni un labu vārtu gūšanas momentu bija maz. Spēles noslēdzošajā daļā "Mettai" bija dažas iespējas pēc mūsu kļūdām. Gūtu vārtus vairs šajā spēlē nebija, un "Riga" uzvarēja ar 4:1. 

Nākamā spēle 27. maijā Skonto stadionā pret RFS. Mača sākums pulksten 20:00!