Pirmā sezonas spēle uz dabīgā zālāja

Pirmā sezonas spēle uz dabīgā zālāja

Šovakar Daugavas stadionā Rīgā Latvijas futbola Virslīgas 15. kārtas spēlē viesos spēlēsim pret "Mettu"! Mača sākums pulksten 18:30! Tiešraide Sportacentrs.com un TV4 kanālā. 

Pret "Mettu" mums bija viena no labākajām spēlēm šajā sezonā. 14. aprīlī Mežaparkā mēs uzvarējām ar rezultātu 4:0. Vārtus guva Oleksandrs Fiļipovs, Jurijs Kendišs, Gabriels Ramoss un Georgi Minčevs. 

Pagājušajā sezonā ar "Mettu" spēlējām četras reizes un gandrīz visas četras spēles bija ļoti grūtas. Ieguvām tikai astoņus no maksimālajiem 12 punktiem - divas uzvaras (3:0, 1:0) un divi neizšķirti (1:1, 1:1). 

"Riga" ir uzvarējusi pēdējās trīs spēles pēc kārtas - 4:1 pret "Super Novu", 4:0 pret "Spartaku" un 2:0 pret "Daugavpili". "Metta" ir zaudējusi pēdējās trīs spēles - 1:3 pret RFS, 0:3 pret "Valmieru" un 0:1 pret "Liepāju". 

Savainojumu dēļ arī šovakar mums nevarēs spēlēt vairāki spēlētāji. Šonedēļ komanda trenējās Mežaparka dabīgā seguma laukumā. Turnīra tabulā mēs 28 punktiem esam ceturtajā vietā. Līderes ar 35 punktiem ir "Valmiera" un RFS. "Metta" ir nopelnījusi 14 punktus un ieņem septīto vietu.

Spēles sākums Daugavas stadionā šovakar pulksten 18:30. Tiešraidē spēli varēsiet skatīties portālā Sportacentrs.com un TV4 kanālā.