Daudz momentu, bet zaudējums

Daudz momentu, bet zaudējums

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 11. kārtas spēlē izveidojām daudz vārtu gūšanas momentus, bet ar rezultātu 0:1 zaudējām "Liepājai". Nākamā spēle 10. maijā Salaspilī. 

Pret "Liepāju" pirmo reizi šosezon spēlējām martā. Nespējām izmantot savas vārtu gūšanas iespējas un zaudējām ar rezultātu 0:1. Vienīgos vārtus guva Nemanja Belakovičs. 

Spēles pirmajā puslaikā mums bija liels pārsvars bumbas kontrolē. Mēs vairāk uzbrukām, izveidojām vairāk vārtu gūšanas iespējas, bet nespējām tas izmantot. Komanda bija labi noskaņojusies spēlei, spēlējām agresīvi, daudz uzbrukumā, bet ar to bija maz. Vienīgos vārtus spēles pirmajā puslaikā iesita "Liepāja". 12. minūtē pēc standarsituācijas lielisku sitienu ar galvu veica Belakovičs (0:1). Puslaika beigās pa vārtu pārliktni ar galvu sita Baba Musā. Pēc pirmā puslaika vadībā ar 1:0 bija "Liepāja". 

Otrajā puslaikā mēs izveidojām vairākas labas vārtu gūšanas iespējas. 82. minūtē pēc Oleksandra Fiļipova 11 metru soda sitiena Liepājas komandu glāba vārtsargs Krišjānis Zviedris. "Riga" arī spēles pēdējās minūtēs aktīvi uzbruka, "Liepāja" spēlēja ļoti disciplinēti un noturēja savu pārsvaru. "Liepājas" uzvara galarezultātā ar rezultātu 1:0. 

Nākamā spēle 10. maijā Salaspilī. Spēles sākums pulksten 19:00.