Otro reizi šosezon tiksimies ar "Liepāju"

Otro reizi šosezon tiksimies ar "Liepāju"

Rīt "Mežaparks Sports Village" laukumā Latvijas futbola Virslīgas 11. kārtas spēlē otro reizi šosezon tiksimies ar "Liepāju"! Mača sākums pulksten 18:00. 

Pret "Liepāju" pirmo reizi šosezon spēlējām martā. Nespējām izmantot savas vārtu gūšanas iespējas un zaudējām ar rezultātu 0:1. Vienīgos vārtus guva Nemanja Belakovičs. 

Iepriekšējā sezonā pret "Liepāju" spēlējām četras reizes. Mēs uzvarējām pirmajās divās spēlēs (2:0, 4:1), bet nākamajās divās spēlēs neiesitām nevienus vārtus un abās spēlēs zaudējām ar rezultātu 0:1. 

Mēs esam zaudējuši pēdējās divas spēles - 1:2 pret RFS un 0:3 pret "Valmieru". Pēc šādām spēlēm komanda ir ļoti motivāta un gatava labot situāciju. Diskvalifikācijas dēļ šajā mačā spēlēt nevarēs Antonijs Černomordijs, vēl daži spēlētāji maču izlaidīs savainojumu dēļ. 

Turnīra tabulā pirms šīs kārtas līderes ir "Valmiera" un RFS. Šīs abām komandām ir pa 23 punktiem. "Liepāja" ir nopelnījusi 22 punktus, bet mēs ieņemam ceturto vietu ar 19 punktiem. 

Mača sākums rīt pulksten 18:00. Biļetes pieejamas bilesuserviss.lv. Tiešraidē spēli varēsiet skatīties Sportacentrs.com un TV4 kanālā.