Uzdevums - uzvara! Rīt spēle pret Tukumu!

Uzdevums - uzvara! Rīt spēle pret Tukumu!

Rīt Latvijas futbola Virslīgas 8. kārtas spēle pret "Tukums 2000/Telms". "Mežaparks Sports Village" laukumā spēle sāksies pulksten 13:00. Tiešraide Sportacentrs.com un TV4. 

Tukums iepriekšējā sezonā spēlēja Latvijas futbola Pirmajā līgā. Iepriekšējā sezonā Pirmajā līgā nenotika pilns čempionāts "Covid-19" izplatības dēļ. Tukums 14 spēlēs nopelnīja 28 punktus, ieņēma otro vietu un ar to pietika, lai nopelnītu biļeti uz augstāko līgu. 

Latvijas augstākā līgā Tukums pēdējo reizi spēlēja 2020. gadā. Togad ar Tukumu spēlējām trīs reizes un uzvarējām visos trīs mačos - 5:1, 5:2 un 2:0. 2021. gadā pret Tukumu spēlējām Latvijas kausa astotdaļfinālā un uzvarējām ar 3:1. 

Sezonas sākumā "Riga" uzvarējusi piecas reizes, vienreiz spēlējusi neizšķirti un vienreiz zaudējusi. Tukums sezonas pirmajā daļā septiņās spēlēs nopelnījusi vienu uzvaru, vienu neizšķirtu un piecas reizes zaudējusi. 

Turnīra tabulā pirmajā vietā ir "Liepāja" ar 19 punktiem. Mēs esam nopelnījuši 16 punktus un ieņemam otro vietu. "Valmiera" un RFS ir sakrājusi pa 14 punktiem. Tukums ir astotajā vietā ar četriem punktiem. 

Rīt mača sākums "Mežaparks Sports Village" laukumā pulksten 13:00. Ieeja bezmaksas! Tiešraide Sportacentrs.com un TV4.