Nata gūst vārtus savā dzimšanas dienā

Nata gūst vārtus savā dzimšanas dienā

Šodien "Mežaparks Sports Village" Latvijas futbola Virslīgas 7. kārtas spēlē ar rezultātu 1:0 uzvarējām "Audu". Vienīgos vārtus mūsu komandā savā dzimšanas dienā guva Veslijs Nata. Sestdien spēle pret Tukumu. 

"Auda" ir 2021. gada Latvijas Pirmās līgas čempione. Iepriekšējā sezonā Pirmajā līgā nenotika pilns čempionāts "Covid-19" izplatības dēļ. 13 spēlēs "Auda" nopelnīja deviņas uzvaras un četrus neizšķirtus. Ar to pietika, lai iegūtu biļeti uz augstāko līgu. 

Spēles sākumā mēs aktīvi devāmies uz priekšu. Jau pirmajā puslaikā izpildījām desmit stūra sitienus. Pēc standarsituācijām mums bija vairākas labas iespējas, bet vārtus gūt nespējām. 18. minūtē ļoti laba iespēja bija "Audai". Individuāli lieliski nospēlēja Tomislavs Štrkaļs - uzbrucējs noslēgumā sita pa vārtu pārliktni. Citu ļoti labu iespēju komandām pirmajā puslaikā vairs nebija. Pēc 45 minūtēm uz tablo neizšķirts 0:0.

Otrā puslaika sākumā labāki laukumā bija pretinieki. "Auda" daudz kontrolēja bumbu, bet neko bīstamu neizveidoja. Pēdējās 30 minūtēs pārsvars jau bija mums. Vienīgos vārtus iesitām tikai 80. minūtē. No soda laukuma robežām bumbu vārtu stūrī sita Veslijs Nata. Brazīlijas pussargs tieši šodien atzīmē dzimšanas dienu. "Auda" spēles beigās veica labu ofensīvu. Vienā no momentiem pēc Brīsa Tutu sitiena bumbu lidoja nedaudz garām vārtu stūrim. Grūta un svarīga uzvara ar 1:0. 

Nākamā spēle 23. aprīlī "Mežaparks Sports Village" pret Tukumu. Mača sākums pulksten 13:00. 

Vārti: Nata 80'
Brīdinājumi: Ačols, Tutū - Ngondā , Kendišs
Auda: Aleksandrovs - Mikuličs, Stolnīks, Solovjovs, Ogundži, Tutū, Ngoms, Ačols (Minkevičs 84'), Šibass (Kaplijenko 46'), Štrkaļs, Ulimbaševs.
Riga: Ozols - Musa, Petsoss (Nata 72'), Černomordijs, Jurkovskis, Ngondā, Lukili (Soisalo 72'), Kendišs (Kurakins 87'), Jurčenko (Vakulko 45'+1), Bārnss, Fiļipovs (Minčevs 72')