Mežaparkā izbraukuma spēle pret "Audu"

Mežaparkā izbraukuma spēle pret "Audu"

Rīt "Mežaparks Sports Village" Latvijas futbola Virslīgas 7. kārtas mačā spēlēsim pret "Audu". Mača sākums pulksten 15:00! Tiešraide Sportacentrs.com un TV4. 

"Auda" ir 2021. gada Latvijas Pirmās līgas čempione. Iepriekšējā sezonā Pirmajā līgā nenotika pilns čempionāts "Covid-19" izplatības dēļ. 13 spēlēs "Auda" nopelnīja deviņas uzvaras un četrus neizšķirtus. Ar to pietika, lai iegūtu biļeti uz augstāko līgu. 

"Auda" ļoti labi strādāja starpsezonā. Komanda parakstīja līgumus ar daudziem jaunpienācējiem un aizvadīja treniņnometni Turcijā. Sezonas sākumā sešās spēlēs "Auda" ir ieguvusi deviņus no maksimālajiem 18 punktiem. 

"Riga" sezonas sākumā uzvarējusi četrās no sešām spēlēm - 2:1 pret "Valmieru", 2:0 pret "Super Novu", 3:0 pret "Spartaku" un 4:0 pret "Mettu". Neizsķirts 0:0 Daugavpilī un otrās kārtas spēlē zaudējums viesos pret "Liepāju" (0:1). 

Turnīra tabulā šobrīd pirmo vietu ar 16 punktiem ieņem "Liepāja". RFS sakrājusi 14 punktus, mēs esam nopelnījuši 13 punktus, bet ceturtajā vietā ar 11 punktiem atrodas "Valmiera".

Rīt spēle "Mežaparks Sports Village" sāksies pulksten 15:00. Ieeja bezmaksas. Tiešraidē to varēsiet skatīties Sportacentrs.com un TV4 kanālā.