Pirmā tikšanās šosezon ar "Mettu"

Pirmā tikšanās šosezon ar "Mettu"

Rīt Latvijas futbola Virslīgas 6. kārtas spēlē tiksimies ar "Mettu"! Spēles sākums pulksten 17:00! Ieeja bezmaksas! Tiešraide Sportacentrs.com un TV4. 

Iepriekšējā spēlē jau trešo reizi pēc kārtas pēdējās divās sezonās mēs neuzvarējām Daugavpili - 0:0. Pirms tam četrās spēlēs nopelnījām deviņus punktus. Uzvarējām "Valmieru" (2:1), "Spartaku" (3:0) un "Super Novu" (2:0), zaudējām viesos "Liepājai" (0:1).

"Metta" arī šajā gadā ir gados jauna komanda. "Metta" šosezon ir zaudējusi tikai divas reizes - pēdējā spēlē ar rezultātu 1:5 pret "Liepāju" un pirmajā spēlē ar rezultātu 0:1 pret "Audi". Trīs spēlēs "Metta" spēlēja neizšķirti - 2:2 pret "Tukumu", 1:1 pret RFS un 1:1 pret "Valmieru".

Arī mums pagājušajā sezonā pret "Mettu" bija grūtas spēles. Pret šo komandu nopelnījām astoņus no maksimālajiem 12 punktiem. Divas reizes uzvarējām (1:0, 3:0) un divreiz pret šo komandu spēlējām neizšķirti (1:1, 1:1).

Rīt spēle Mežaparks Sports Village laukumā sāksies pulksten 17:00. Ieeja bezmaksas! Tiešraidē spēli varēsiet skatīties Sportacentrs.com un TV4.