Rīt spēle viesos pret "Daugavpili"

Rīt spēle viesos pret "Daugavpili"

Rīt Latvijas futbola Virslīgas 5. kārtas mačā viesos tiksimies ar "Daugavpili"! Mača sākums pulksten 15:00! Tiešraide Sportacentrs.com un TV4 kanālā. 

Sezonas pirmajās četrās spēlēs mēs esam nopelnījuši deviņus no maksimālajiem 12 punktiem. Trīs uzvaras (2:1 pret "Valmieru", 2:0 pret "Super Novu" un 3:0 pret "Spartaku") un viens zaudējums (viesos 0:1 pret "Liepāju"). 

"Daugavpils" 2022. gada sezonas startā ar 2:1 uzvarēja "Tukums 2000/Telms" komandu. Pēc šīs spēles vairs uzvarēt "Daugavpilij" nav izdevies. Lieli zaudējumi pret RFS (0:4) un "Liepāju" (1:5) un neizšķirts 0:0 Daugavpilī pret "Valmieru". Tieši savā mājas laukumā "Daugavpils" spēlē labāk. 

Pagājušajā sezonā pēdējā sezonas spēlē pret "Daugavpili" viesos zaudējām ar 0:3. Rīgā uzvarējām abās spēlēs - 4:0 un 7:1. Savukārt sezonas otrajā savstarpējā spēlē Daugavpilī tika fiksēts neizšķirts 1:1. 

Pēc spēles pret "Super Novu" mūsu komandai bija viena brīvdiena, bet pārējās dienas trenējāmies Mežaparkā. Uz Daugavpili komanda devusies jau šodien, lai maksimāli labi sagatavotos rītdienas mačam. 

Spēles sākums pulksten 15:00! Tiešraidē to varēsiet skatīties Sportacentrs.com un TV4 kanālā.