Rīt spēle viesos pret "Liepāju"

Rīt spēle viesos pret "Liepāju"

Rīt "Riga Football Club" aizvadīs sezonas otro Latvijas čempionāta spēli. Viesos tiksimies ar "Liepāju". Mača sākums pulksten 15:00! Tiešraide portālā Sportacentrs.com un TV4 kanālā.

Sezonas pirmajā spēlē "Mežaparks Sports Village" laukumā ar 2:1 uzvarējām "Valmieru". Ielaidām vārtus jau pirmajā minūtē, bet spēles turpinājumā guvām divus vārtus un pelnīti uzvarējām. Vārtus šajā spēlē guva Oleksandrs Fiļipovs un Glodī Ngonda. 

"Liepāja" pirmajā spēlē tikās ar Latvijas augstākās līgas debitanti "Super Nova". Pēc spēles pirmā puslaika vēl bija neizšķirts (1:1). "Liepāja" ilgi nevarēja gūt otros vārtus. Spēles beigu daļā mājinieki tomēr iesita divus vārtus un uzvarēja ar rezultātu 3:1.

Liepājas komanda pagājušajā sezonā ieguva trešo vietu. 28 spēlēs "Liepāja" izcīnīja 16 uzvaras, trīs reizes spēlēja neizšķirti un piedzīvoja deviņus zaudējumus. Trešo vietu "Liepāja" nodrošināja pēdējā kārtā, par vienu punktu apsteidzot tieši mūs. 

Pret "Liepāju" 2021. gada sezonā spēlējām četras reizes - katra no komandām izcīnīja pa divām uzvarām. Mēs uzvarējām pirmajās divās spēlēs (2:0, 4:1), bet "Liepāja" bija labāka trešajā (1:0) un ceturtajā (1:0) spēlē. 

Pirms šīs sezonas "Liepāja" aktīvi strādāja ar jaunu spēlētāju parakstīšanu. No pagājušās sezonas čempionu komandas "Liepāja" parakstīja līgumus ar Robertu Savaļnieku, Leonelu Strumiju un Lukasu Villelu, Liepājā atgriezies arī Artūrs Karašausks, bet vārtus jau pirmajā spēlē guva Urugvajas aizsargs Martins Marta. 

Rīt spēle Liepājā sāksies pulksten 15:00. Tiešraidē to varēsiet skatīties portālā Sportacentrs.com un TV4 kanālā.