Čempionāta pirmajā spēle pret "Valmieru"

Čempionāta pirmajā spēle pret "Valmieru"

Rīt "Mežaparks Sports Village" Virslīgas pirmajā spēlē trīskārtējā Latvijas čempione "Riga Football Club" tiksies ar "Valmieru". Mača sākums pulksten 14:00! Ieeja bezmaksas! Tiešraide portālā Sportacentrs.com un TV4 kanālā! 

Pirms 2022. gada sezonas aizvadījām divas treniņnometnes - Apvienotajos Arābu Emirātos un Turcijā. Šajās valstīs kopumā nospēlējām 11 pārbaudes spēles - četras uzvaras, četri neizšķirti un trīs zaudējumi. 

Gatavojoties jaunajai sezonai, parakstījām līgumus ar deviņiem jaunpienācējiem. Gada sākumā galvenā trenera amatā apstiprinājām slaveno Vācijas speciālistu Torstenu Finku, kurš karjeras laikā ar Minhenes "Bayern" ir uzvarējis Čempionu līgā un četras reizes kļuvis par Vācijas Bundeslīgas čempionu. Trenera karjerā Finks ir divkārtējs Šveices čempions un kausa ieguvējs, kā arī Japānas kausa un Superkausa uzvarētājs. 

Pagājušā sezona bija neveiksmīga. Bijām ļoti tuvu, lai iekļūtu Konferences līgas grupu turnīrā, bet pēdējā kārtā kvalifikācijā zaudējām Gibraltāras čempioniem. Pēc tam komanda vairs nespēja rādīt savu labāko sniegumu, un Latvijas čempionātā pēc trīs tituliem ieguvām tikai ceturto vietu. 

"Valmiera" pagājušajā sezonā ieguva vēsturiski augstāko vietu, ierindojoties otrajā pozīcijā. Pagājušajā sezonā pret "Valmieru" spēlējām četras reizes - viena uzvara (1:0), divi neizšķirti (1:1, 0:0) un viens zaudējums (1:2). Kopumā pret "Valmieru" Latvijas augstākajā līgā esam spēlējuši 15 reizes - deviņas uzvaras, trīs neizšķirti un trīs zaudējumi. 

"Valmieras" galvenais treneris vairs nav gruzīns Tamazs Pertija. Šosezon komandu vadīs Latvijas speciālists Jurģis Kalns. Valmieras komanda šogad lielāko daļu sagatavošanās procesa aizvadīja treniņnometnē Turcijā. 

Mača sākums pulksten 14:00. Ieeja bezmaksas! Tiešraidē spēli varēsiet skatīties portālā Sportacentrs.com un TV4 kanālā.