Uz Rīgu brauc "Valmiera"

Uz Rīgu brauc "Valmiera"

Šovakar Skonto stadionā Latvijas futbola Virslīgas 19. kārtas ietvaros "Riga" spēlēs pret "Valmieru". Spēles sākums pulksten 19:00. Tiešraidē spēli varēsiet vērot Best4SportTV kanālā. 

"Riga" šobrīd atkal ir sarežģīts spēļu grafiks. UEFA Eiropas līgas spēli pret Sanmarīno čempioni "Tre Fiori" beidzām tikai piektdien. Ceturtdien ārkārtas situācijas dēļ spēle tika apturēta, bet nākamajā dienā "Riga" uzvarēja ar 1:0. Vārtus guva portugāļu pussargs Pedrinju. 

24. septembrī Skonto stadionā UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas 3. kārtas spēlē tiksimies ar Skotijas futbola grandu Glāzgovas "Celtic", bet pirms tam ir ļoti svarīga spēle Latvijas čempionātā. Šovakar Rīgā uzņemsim šobrīd trešajā vietā esošo "Valmieras" komandu.

Lai arī gadu iepriekš rīdziniekiem pret Tamaza Pertijas vadīto "Valmieru" klājās ļoti sarežģīti, šosezon abās savstarpējās spēlēs ir izcīnītas uzvaras, tiesa, spēles vieglas nebija. Skonto stadionā uzvarējām ar 2:0, bet otrā apļa spēlē Valmierā bijām pārāki tikai ar 1:0, lai gan mājiniekiem tajā spēlē bija vairākas labas vārtu gūšanas iespējas. 

Septembra lielāko daļu "Riga" komanda pavadījusi sporta bāzē Mežaparkā un Skonto stadionā treniņus lielākoties aizvadījusi tikai pirms spēlēm. Skaidrs, ka pēc spēles pret "Tre Fiori" rīdzinieku treneru korpusam būs jāveic lielāka vai mazāka sastāva rotācija, un, iespējams, šovakar redzēsim arī kāda futbolista debiju. 

Turnīra tabulā šobrīd "Riga" ar 48 punktiem 18 spēlēs ieņem pirmo vietu, bet otrajā vietā esošā RFS atpaliek tikai par diviem punktiem. Šovakar spēles sākums pulksten 19:00! Gaidām Jūs stadionā! Tiešraide Best4SportTV.