Vēl viens neizšķirts

Vēl viens neizšķirts

Šodien aizvadījām spēli pret Kazahstānas augstākas līgas komandu "Kairat". Vārti šajā spēlē netika gūti - 0:0! 27. februārī spēlēsim pret Ukrainas komandu "Polissya". 

"Kairat" ir Kazahstānas augstākās līgas komanda. Klubs ir dibināts 1954. gadā. "Kairat" trīs reizes ir kļuvusi par Kazahstānas čempioni. Pēdējo reizi tas notika 2020. gadā. Desmit reizes "Kairat" ieguvusi Kazahstānas kausa trofeju, bet trīs reizes - Superkausu. 2021. gadā "Kairat" Kazahstānā ieņēma trešo vietu.

Līdzīgi kā citās spēlēs arī šajā mačā galvenais treneris Torstens Finks deva iespēju 22 spēlētājiem aizvadīt 45 minūtes. Vārtu gūšanas momentu šajā spēlē bija maz. Pirmajā puslaikā pāris iespējas bija Gabrielam Ramosam. Liela pārsvars nevienai no komandām spēles ziņā nebija, un pirmais puslaiks diezgan loģiski beidzās neizšķirti 0:0. 

Arī otrajā puslaikā labi spēlējām aizsardzībā, komanda bija disciplinēta un tāpēc arī šajā spēlē vārtus neielaidām. Problēma arī šajā spēlē bija vārtu gūšana. Bija diezgan daudz centrējumu soda laukumā, bet noslēdzošā sitiena pietrūka. Vēl viens neizšķirts - 0:0. 

Jāpiemin, ka 2021. gadā "Kairat" spēlēja UEFA Eiropas Konferences līgas grupu turnīrā. B grupā "Kairat" spēlēja pret "Basel", "Qarabag" un "Omonia" komandām. "Kairat" piedzīvoja četrus zaudējumus un divreiz spēlēja neizšķirti pret "Omonia".

Nākamā spēle 27. februārī pret Ukrainas komandu "Polissya". Mača sākums pulksten 16:00 pēc Turcijas laika (15:00 Latvija).