"Riga" pret "Kairat" otrajā pārbaudes spēlē Turcijā

"Riga" pret "Kairat" otrajā pārbaudes spēlē Turcijā

Rīt aizvadīsim otro pārbaudes spēli treniņnometnes ietvaros Turcijā! Spēlēsim pret Kazahstānas augstākās līgas viena no spēcīgākajām komandām "Kairat". Mača sākums pulksten 17:00 pēc Turcijas laika (16:00 Latvija). Tiešraide mūsu Youtube kanālā. 

Pirmajā spēlē Turcijā tikāmies ar vienu no Ukrainas spēcīgākajiem klubiem "Shakhtar Donetsk". Spēle notika pēc formāta 2x30 minūtes. Galarezultātā neizšķirts - 0:0. 

Pirms tam no 9. janvāra līdz 17. februārim trenējāmies Apvienotajos Arābu Emirātos. Dubaijā aizvadījām astoņas pārbaudes spēle. Izcīnījām četras uzvaras, divreiz spēlējām neizšķirti un divreiz zaudējām. 

"Kairat" ir Kazahstānas augstākās līgas komanda. Klubs ir dibināts 1954. gadā. "Kairat" trīs reizes ir kļuvusi par Kazahstānas čempioni. Pēdējo reizi tas notika 2020. gadā. Desmit reizes "Kairat" ieguvusi Kazahstānas kausa trofeju, bet trīs reizes - Superkausu. 2021. gadā "Kairat" Kazahstānā ieņēma trešo vietu.

2021. gadā "Kairat" spēlēja UEFA Eiropas Konferences līgas grupu turnīrā. B grupā "Kairat" spēlēja pret "Basel", "Qarabag" un "Omonia" komandām. "Kairat" piedzīvoja četrus zaudējumus un divreiz spēlēja neizšķirti pret "Omonia".

Rīt spēles sākums pulksten 17:00 pēc Turcijas laika (16:00). Tiešraide mūsu Youtube kanālā.