Neizšķirts pret "Shakhtar Donetsk"

Neizšķirts pret "Shakhtar Donetsk"

Šovakar Turcijā spēlējām neizšķirti 0:0 ar vienu no Ukrainas futbola grandiem "Shakhtar Donetsk". Spēle notika 2x30 minūtes. 22. februārī spēlēsim pret Kazahstānas augstākās līgas klubu "Kairat". 

"Shakhtar" ir regulāra UEFA Čempionu līgas grupu turnīra dalībniece. Eiropas klubu rangā "Shakhtar" ieņem augsto 16. vietu. Šosezon Čempionu līgā "Shakhtar" spēlēja vienā grupā ar "Real Madrid", "Inter Milan" un "Sheriff Tiraspol". Ukrainas Premjerlīgā šobrīd ir pārtraukums. Sezonas pirmajā daļā "Shakhtar" 18 spēlēs izcīnījusi 15 uzvaras un ar 47 punktiem ieņem pirmo vietu

Mača pirmajā puslaikā labākā iespēja bija Karimam Lukili. Marokas futbolists pēc Vladlena Jurčenko izskrēja 1vs1 pret vārtsargu, bet ilgi meklēja sitiena iespēju, un noslēgumā pretiniekus glāba vārtsargs. Aizsardzībā spēlējām disciplinēti, bloķējām pretinieku sitienus, un ļoti labu iespēju "Shakhtar" nemaz nebija. Mēs 30 minūšu laikā izveidojām diezgan daudz labu kombināciju, taču vārtus neguvām. 

Otrajā puslaikā laukumā nāca 11 citi futbolisti. Bet spēle lielā mērā nemainījās. Mēs vairāk spēlējām ar bumbu, mums bija labākas iespējas. Šoreiz labākā iespēja bija Vladimiram Kamešam. Pussargs lielā ātrumā ieskrēja soda laukumā, izdarīja sitienu, bet bumbu lidoja nedaudz garām vārtu stūrim. Spēles beigu daļā bija līdzīga spēle, centāmies uzvarēt, bet vārti šajā spēlē netika gūti. Neizšķirts 0:0.

Nākamā spēle 22. februārī pret Kazahstānas augstākās līgas klubu "Kairat". Mača sākums pulksten 17:00 pēc Turcijas laika (16:00 Latvija). 

Riga FC - Shakhtar Donetsk 0:0 
1. puslaiks: Ozols, Martscinko, Černomordijs, Andresson, Jurkovskis, Petsos, Vakulko, Yurchenko, Loukili, Barnes, Filippov
2. puslaiks: Puriņš, Ngonda, Kurakins, Musah, Pētersons, Kendišs, Nata, Ķiršs, Kamešs, Ramos, Minchev