Georgi Minčevs pievienojas "Riga Football Club"

Georgi Minčevs pievienojas "Riga Football Club"

Oficiāli varam paziņot, ka "Riga Football Club" ir pievienojies 26 gadus vecais Bulgārijas izlases uzbrucējs Georgi Minčevs! Laipni lūgts!

Georgijs Minčevs ir dzimis 1995. gada 20. aprīlī Bulgārijas pilsētā Rusā. Minčevs spēlē centra uzbrucēja pozīcijā. Georgi ir "Litex Lovech" audzēknis. 

Tieši "Litex Lovech" Minčevs arī sāka profesionāla futbolista karjeru. 2016. gadā Minčevs parakstīja līgumu ar slaveno Bulgārijas klubu "CSKA Sofia". Uz īres tiesībām nākamos divus gadus Georgi spēlēja otrās līgas klubā "Tsarsko Selo". 2019. gadā ar šo komandu Minčevs parakstīja pilnvērtīgu līgumu. 

2019. gadā Minčevs kļuva par Bulgārijas otrās līgas čempionu un šajā sezonā 28 spēlēs iesita 29 vārtus. 2019./2020. gada sezonā Bulgārijas augstākajā līgā Minčevs 25 spēlēs guva trīs vārtus. 

Pēdējo pusotru sezonu Minčevs pārstāvēja citu Bulgārijas klubu "Lokomotiv Plovdiv". Pirmajā sezonā Minčevs 30 spēlēs iesita deviņus vārtus. Tagad Bulgārijas čempionātā ir nospēlēta puse no sezonas. Minčevs 19 spēlēs guva deviņus vārtus un ir ceturtais labākais vārtu guvējs Bulgārijas čempionātā. 

Minčevs karjeras laikā pārstāvējis U17, U19, U21 un nacionālo Bulgārijas izlasi. Minčevs ir guvis divus vārtus Bulgārijas U21 izlasē. Laipni lūgts!