Pēdējā spēlē Dubaijā zaudējums pret "Ural"

Pēdējā spēlē Dubaijā zaudējums pret "Ural"

Šovakar pēdējā pārbaudes spēlē Dubaijā ar rezultātu 1:2 zaudējām Krievijas Premjerlīgas klubam "Ural". Vienīgos vārtus guva Džoselfo Bārnss. Rīt lidosim uz Turciju. 

Dubaijā līdz šim bijām aizvadījuši septiņas spēles. Komanda ir izcīnījusi četras uzvaras, divas reizes spēlējusi neizšķirti un piedzīvoju vienu zaudējumu. 

Mača pirmajā puslaikā demonstrējām kvalitatīvu sniegumu. Vairāk kontrolējām bumbu, veidojām ātras, interesantas kombinācijas. Bija daudz saspēles pa zemi, daudz arī centrējumu soda laukumā. Vārtus gan gūt neizdevās, un uz tablo pēc 45 minūtēm bija neizšķirts 0:0. 

Galvenais treneris Torstens Finks otrajā puslaikā nomainīja visus spēlētājus. 61. minūtē lieliski kreisajā malā nospēlēja Kristofs Marčinko. Aizsargs tika garām pretiniekam, izdarīja piespēli, un no pāris metriem bumbu vārtos sita Džoselfo Bārnss (1:0). Divas minūtes vēlāk "Ural" panāca neizšķirtu. No soda laukuma vidus vārtus guva Ramazans Gadžimuradovs (1:1). Atlikušajā laikā abas komandas centās uzvarēt. Diemžēl pēdējā minūtē pēc mūsu pašu kļūdas "Ural" sastāvā vārtus guva Aleksejs Jevsejevs. Zaudējums ar 1:2. 

No 17. līdz 28. februārim turpināsim gatavošanos sezonai Turcijā. Nākamā spēle 19. februārī pret Ukrainas augstākās līgas klubu "Shakhtar Donetsk". Mača sākums pulksten 16:00 pēc Latvijas laika.