Pieci vārti un uzvara pret "Rodina"

Pieci vārti un uzvara pret "Rodina"

Otrajā pārbaudes spēlē šodien "Riga Football Club" guva piecus vārtus un viegli ar 5:0 uzvarēja Krievijas klubu "Rodina". Divus vārtus iesita Mikaels Soisalo, bet pa reizei izcēlās Oleksandrs Fiļipovs, Vladimirs Kamešs un Gabriels Ramoss. 16. februārī spēlēsim pret "Ural".

Ļoti labi sākām spēli, un 18. minūtē guvām pirmos vārtus. Komanda izveidoja ātru, kvalitatīvu kombināciju, un noslēgumā bumbu pašā vārtu stūrī precīzi sita Mikaels Soisalo - 1:0. Četras minūtes vēlāk "Rodina" rupji kļūdījās savu vārtu tuvumā, Oleksandrs Fiļipovs savāca bumbu un izdarīja spēcīgu sitienu no 16 metriem - 2:0. Arī puslaika turpinājumā mums bija vairākas labas iespējas, taču trešos vārtus pirmajā puslaikā neiesitām. Pēc 45 minūtēm divu vārtu pārsvars - 2:0. 

Otrā puslaika pirmajā minūtē trešos vārtus guva Vladimirs Kamešs. Pussargs pēc tālās piespēles ātrāk par vārtsargu tika pie bumbas un pēc tam iesita to tukšos vārtos - 3:0. Mēs turpinājām dominēt laukumā, daudz kontrolējām bumbu un nākamie vārti bija tikai laika jautājums. Jāgaida gan bija diezgan ilgi. 74. minūtē slikti nospēlēja pretinieku vārtsargs, un pēc Mikaela Soisalo sitiena uz tablo jau 4:0. 88. minūtē pēc Soisalo piespēles vārtus guva arī Gabriels Ramoss, un "Riga" galarezultātā uzvarēja ar 5:0.

"Rodina" ir viena no spēcīgākajām Krievijas 3. līgas komandām un reāli pretendē uz iekļūšanu FNL. Sezonas pirmajā pusē "Rodina" uzvarēja savā grupā un gatavojas sezonas turpinājumam. 20 spēlēs "Rodina" guva 16 uzvaras un nopelnīja 51 punktu. 

Nākamā spēle 16. februārī pret Krievijas Premjerlīgas komandu "Ural". Šī spēle sāksies pulksten 17:00 pēc UAE laika (15:00 Latvija).