Trešā uzvara Dubaijā

Trešā uzvara Dubaijā

Pirmajā pārbaudes spēlē šodien "Riga Football Club" ar 3:0 uzvarēja vietējo komandu "Gulf United". Vārtus guva Vladimirs Kamešs, Veslijs Nata un Džoselfo Bārnss. 17:00 pēc UAE laika spēlēsim pret "Rodina".

Mača sākumā "Riga" vairāk uzbruka, bet arī pretinieki spēja atbildēt ar asiem, ātriem uzbrukumiem. Pirmos vārtus guvām 32. minūtē. Pēc Jurija Vakulko centrējuma no kreisās malas ar galvu vārtus guva Vladimirs Kamešs (1:0). "Gulf United" sastāvā individuāli meistarīgi bija vairāki spēlētāji, bet uzbrukumu noslēgumā trūka precizitātes. Puslaika pēdējā minūtē Veslijs Nata guva "Riga" otros vārtus šajā spēlē (2:0). Pēc pirmā puslaika divu vārtu pārsvars. 

Otrā puslaika gaitā veicām vairākas spēlētāju maiņas. Puslaika sākumā ļoti laba iespēja bija Džoselfo Bārnsam. Armands Pētersons pretinieku soda laukumā piespēlēja Bārnsam, bet pēc uzbrucēja sitiena "Gulf United" komandu glāba vārtsargs. Bārnss vārtus šajā spēlē vienalga iesita. 83. minūtē Džoselfo padevās labs sitiens ar galvu pēc Kristofa Marčinko centrējuma. Galarezultātā "Riga" uzvara ar 3:0.

"Gulf United" ir komanda, kas ir bāzēta Dubaijā. Komanda koncentrējas uz gados jaunu futbolistu attīstību. Komandas galvenais treneris ir Stīvens Teilors. 36 gadus vecais anglis ir aizvadījis 215 spēles Anglijas Premjerlīgā "Newcastle United" sastāvā. 

Šodien pulksten 17:00 pēc UAE laika (15:00 Latvija) spēlēsim pret Krievijas klubu "Rodina". Šī spēle tiešraidē būs skatāma mūsu Youtube kanālā.