Rīt pret "Gulf United" un "Rodina"

Rīt pret "Gulf United" un "Rodina"

Rīt aizvadīsim divas pārbaudes spēles. Pulksten 11:00 pēc UAE laika tiksimies ar vietējo "Gulf United" komandu, bet sešas stundas vēlāk spēlēsim pret Krievijas komandu "Rodina". Otrā spēle tiešraidē mūsu Youtube kanālā.

"Gulf United" ir komanda, kas ir bāzēta Dubaijā. Komanda koncentrējas uz gados jaunu futbolistu attīstību. Komandas galvenais treneris ir Stīvens Teilors. 36 gadus vecais anglis ir aizvadījis 215 spēles Anglijas Premjerlīgā "Newcastle United" sastāvā. 

Rīt spēle pret šo UAE 3. divīzijas komandu sāksies pulksten 11:00 pēc UAE laika (9:00 Latvija). Par spēli ziņosim savos sociālajos tīklos. 

Otrajā spēlē tiksimies ar Krievijas 3. līgas komandu "Rodina". Maskavas klubs mums ir labi zināms, un pret šo komandu esam aizvadījuši vairākas spēles. Pagājušajā gadā Dubaijā pret "Rodina" spēlējām trīs reizes un uzvarējām visās spēlēs - 1:0, 2:0, 2:0.

"Rodina" ir viena no spēcīgākajām Krievijas 3. līgas komandām un reāli pretendē uz iekļūšanu FNL. Sezonas pirmajā pusē "Rodina" uzvarēja savā grupā un gatavojas sezonas turpinājumam. 20 spēlēs "Rodina" guva 16 uzvaras un nopelnīja 51 punktu. 

Šī spēle sāksies pulksten 17:00 pēc UAE laika (15:00 Latvija). Tiešraidē šī spēle būs redzama mūsu Youtube kanālā.