Eiropas līgas kvalifikācijas 2. kārtā spēle pret Sanmarīno "Tre Fiori"

Eiropas līgas kvalifikācijas 2. kārtā spēle pret Sanmarīno "Tre Fiori"

Rīt Skonto stadionā Latvijas čempione "Riga" aizvadīs UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas 2. kārtas spēli pret Sanmarīno spēcīgāko komandu "Tre Fiori". Mača sākums pulksten 20:00! Tiešraidē spēli varēsiet vērot Sportacentrs.com TV kanālā.

Eiropas turnīru sezonu "Riga" sāka UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā, kur 1. kārtā ar rezultātu 0:2 viesos piekāpās Izraēlas čempionei "Maccabi Tel Aviv". Šī turnīra 1. kārtā izstājās arī Sanmarīno čempione "Tre Fiori", kas savā laukumā ar 0:2 zaudēja Ziemeļīrijas komandai "Linfield". 

Sanmarīno čempionātu iepriekšējā sezonā līdz galam izspēlēt neizdevās, taču pēc pēdējās spēlēs "Tre Fiori" bija pirmajā vietā, tiekot pasludinātai par čempionāta uzvarētāju. "Tre Fiori" ļoti labi aizvadīja tieši sezonas otro daļu, kad komandas jau bija sadalītas divās grupās. Otrajā posmā "Tre Fiori" astoņās spēlēs guva sešas uzvaras un divreiz spēlēja neizšķirti.

"Tre Fiori" pagājušajā sezonā Sanmarīno čempionātā bija rezultatīvākā komanda - 15 spēlēs 38 gūti vārti. Jāpiemin gan, ka arī 18 ielaisti. Sanmarīno sastāvu lielākoties veido Sanmarīno un Itālijas futbolisti, bet ir arī pa leģionāram no Gvinejas, Maķedonijas un Kubas. "Tre Fiori" šovakar Skonto stadionā aizvadīja pirmsspēles treniņu. 

"Riga" pēdējās nedēļas trenējusies Mežaparkā, bet šovakar arī aizvadīja oficiālo pirmsspēles treniņu Skonto stadionā. Pirms spēles gan treneris Mihails Koņevs, gan kapteinis Stefans Paničs atzīmēja, ka esam šīs spēles favorīti, taču pretinieks ir jāciena un laukumā jārāda savs labākais futbols, lai izcīnītu uzvaru. 

Rīt Skonto stadionā spēles sākums pulksten 20:00! Klātienē līdzjutēji šo spēli apmeklēt nedrīkstēs. Tiešraidē spēli varēsiet vērot Sportacentrs.com TV kanālā.