Neizšķirts pret "Spartak" - 0:0

Neizšķirts pret "Spartak" - 0:0

Šovakar Dubaijā "Riga Football Club" spēlēja neizšķirti 0:0 pret Krievijas Premjerlīgas klubu Maskavas "Spartak"! Tagad komandai būs dažas brīvdienas un pēc tam turpināsim darbu! 

Dubaijā līdz šim bijām aizvadījuši četras spēles. Pirmajā spēlē ar 0:2 zaudējām Polijas Ekstraklases čempionei "Legia", otrajā mačā ar 2:1 uzvarējām Slovākijas čempioni Bratislavas "Slovan", trešajā mačā ar 2:1 pieveicām citus slovākus "Žilina", bet ceturtajā spēlē neizšķirts pret Malaizijas spēcīgāko komandu "Johor" (1:1).

Mača pirmais puslaiks aizritēja augstā tempā. Abas komandas spēlēja diezgan agresīvi. Spēles pirmajā puslaikā bija laba cīņa no abām komandām, bet ļoti maz vārtu gūšanas momentu. Gan mums, gan "Spartak" bija vairākas standarsituācijas, taču bīstamu sitienu pa vārtiem nebija. Pēc pirmā puslaika uz tablo godīgs neizšķirts 0:0.

Otrā puslaika sākumā Torstens Finks nomainīja vairākus pamatsastāva futbolistus. "Spartak" asāk spēlēja uzbrukumā, bija vairākas nervozas epizodes pie mūsu vārtiem, bet kopīgiem spēkiem tikām galā. "Riga" bija dažas iespēja pretuzbrukumos, taču noslēguma fāzē pietrūka kvalitatīvas saspēles. Aktīvi spēlējām mača beigās, taču gūtu vārtu šajā mačā nebija. Neizšķirts 0:0.

Tagad komandai priekšā ir dažas brīvdienas. Pēc tam turpināsim darbu. Par visu ziņosim gan mājaslapā, gan savos sociālajos tīklos! Sekojiet līdzi! 

"Riga" - "Spartak" 0:0 (0:0)
Riga sastāvs: Puriņš - Jurkovskis, Musā, Černomordijs, Ngondā - Kendišs, Jurčenko, Pecoss - Soisalo, Lukili, Vakulko.
Uz maiņu: Vraņaņins, Korotkovs, Andrsons, Rugins, Marčinko, Saveljevs, Nata, Kamešs, Ramoss, Bārnss.