Dubaijā otro reizi vēsturē spēlēsim pret "Spartak Moscow"

Dubaijā otro reizi vēsturē spēlēsim pret "Spartak Moscow"

Šodien Dubaijā "Riga Football Club" treniņnometnes ietvaros aizvadīs piekto pārbaudes spēli. Mūsu pretinieki būs Krievijas Premjerlīgas klubs "Spartak Moscow". Mača sākums pulksten 17:00 pēc UAE laika (15:00 Latvija). Tiešraide mūsu Youtube kanālā, Sportacentrs.com un TV4 kanālā. 

Dubaijā esam ieguvuši vienu divas uzvaras, vienu neizšķirtu un vienu zaudējumu. Pirmajā spēlē ar 0:2 zaudējām Polijas Ekstraklases čempionei "Legia", otrajā mačā ar 2:1 uzvarējām Slovākijas čempioni Bratislavas "Slovan", trešajā mačā ar 2:1 pieveicām citus slovākus "Žilina", bet ceturtajā spēlē neizšķirts pret Malaizijas spēcīgāko komandu "Johor" (1:1).

"Spartak Moscow" ir 1922. gadā dibināts klubs. Krievijas Premjerlīgā "Spartak" ir uzvarējusi 22 reizes. Pēdējo reizi to šis Maskavas klubs izdarīja 2017. gadā. "Spartak" kontā ir arī 13 Krievijas kausa trofejas, bet 2017. gadā "Spartak" uzvarēja Krievijas Superkausā. 

Krievijas augstākajā līgā šobrīd ir pārtraukums. Sezonas pirmajā pusē 18 spēlēs "Spartak" nopelnīja 23 punktus un ieņem devīto vietu. Līdere ar 38 punktiem ir "Zenit" komanda. 

2021. gadā "Spartak" veiksmīgi startēja UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā. "Spartak" grupā ar "Napoli", "Leicester" un "Legia" sešās spēlēs nopelnīja 10 punktus, ieguva pirmo vietu un iekļuva "play-off". Mēs pret "Spartak" spēlējām pagājušajā gadā un zaudējām ar 0:4. 

Šodien spēle sāksies pulksten 17:00 pēc UAE laika, tas nozīmē 15:00 pēc Latvijas laika. Tiešraide mūsu Youtube kanālā, Sportacentrs.com un TV4 kanālā.