Vēl viena uzvara Dubaijā

Vēl viena uzvara Dubaijā

Šovakar Dubaijā "Riga Football Club" izcīnīja otro uzvaru treniņnometnes ietvaros. Ar rezultātu 2:1 uzvarējām Slovākijas klubu "Žilina". Vārtus guva Gabriels Ramoss un Iļja Korotkovs. Rīt spēlēsim pret "Johor" no Malaizijas. 

"Riga" treniņnometnē Dubaijā bija aizvadījusi divas draudzības spēles. Pirmajā spēlē ar 0:2 zaudējām Polijas Ekstraklases čempionei "Legia", bet otrajā spēlē ar 2:1 uzvarējām "Slovan Bratislava". Vārtus guva Karims Lukili un Arturs Krancmanis. 

Pirmos vārtus iesitām jau ceturtajā minūtē. Pēc izcilas Vladlena Jurčenko piespēles vārtus guva Gabriels Ramoss - 1:0. Puslaika turpinājumā bija diezgan mierīga spēle. Viena no ļoti laba iespēja bija Arturam Krancmanim. Pussargs no lieliskas pozīcijas sita pāri vārtiem. "Žilina" pirmajā puslaika neizveidoja nevienu ļoti bīstamu momentu. Kopumā pēc spēles pirmā puslaika pelnīti bijām vadībā ar 1:0, bet varējām iesist arī vairāk vārtu. 

Līdzīgi kā iepriekšējās spēlēs puslaika pārtraukumā treneris pilnībā nomainīja sastāvu. 48. minūtē "Žilina" sastāvā pēc mūsu pašu kļūdas vārtus guva Lukašs Janošiks (1:1). Spēles turpinājumā labas iespējas neizmantoja Džoselfo Bārnss, Karims Lukili un Milošs Vraņaņins. Pēc serbu aizsarga sitiena ar galvu bumba pat trāpīja pa vārtu stabu. 70. minūtē no tuvas distances ar galvu vārtus guva Iļja Korotkovs - 2:1. Galarezultātā otrā uzvara pēc kārtas. 

Rīt pulksten 16:00 pēc AAE laika spēlēsim pret Malaizijas spēcīgāko komandu "Johor".

"Riga" – "Žilina" 2:1 (1:0)
Vārti: Ramoss 4', Korotkovs 70' – Janošīks 48'.
"Riga" 1. puslaikā: Ozols – Ngondā, Černomordijs, Andresons, Jurkovskis – Saveļjevs, Kendišs, Jurčenko – Kamešs, Ramoss, Krancmanis.
"Riga" 2. puslaikā: Isajevs – Marčinko, Vraņanins, Rugins, Ulimbaševs, Vakulko, Nata, Korotkovs, Lukili, Bārnss, Soisalo.