Trešo reizi vēsturē spēlēsim ar slovāku "Žilina"

Trešo reizi vēsturē spēlēsim ar slovāku "Žilina"

Rīt Dubaijā "Riga Football Club" tiksies ar vēl vienu Slovākijas klubu - šoreiz "MŠK Žilina" komandu. Pret šo komandu spēlēsim trešo reizi. Spēles sākums pulksten 16:00 pēc AAE laika (14:00 Latvija). Tiešraide mūsu Youtube kanālā, Sportacentrs.com un TV4 kanālā. 

"MŠK Žilina" ir 1908. gadā dibināts Slovākijas klubs. Kopš 1993. gada Slovākijas augstākajā līgā "Žilina" nav spēlējusi tikai vienu reizi. Slovākijas spēcīgākajā čempionātā šī komanda ir uzvarējusi septiņas reizes, divas reizes uzvarējusi Slovākijas kausā un trīs reizes - Superkausā. 

Ar "Žilina" divas reizes jau esam spēlējuši. Pirmā spēle Dubaijā notika 2018. gadā. Slovākijas klubs uzvarēja ar 2:1. Mūsu komandas labā vienīgos vārtos guva Aleksejs Davidenkovs. Otro reizi pret "Žilina" spēlējām 2020. gadā. Tā bija interesanta spēle, bet atkal uzvarēja slovāki - 3:2. "Riga" labā vārtus guva Kule Mbombo un Elvis Stuglis. 

Slovākijas čempionātā šobrīd ir pārtraukums. Sezonas pirmajā pusē "Žilina" 19 spēlēs nopelnījusi 27 punktus un ieņem piekto vietu. Līdere ar 46 punktiem ir "Slovan Bratislava". 

"Riga" treniņnometnē Dubaijā aizvadījusi divas draudzības spēles. Pirmajā spēlē ar 0:2 zaudējām Polijas Ekstraklases čempionei "Legia", bet otrajā spēlē ar 2:1 uzvarējām "Slovan Bratislava". Vārtus guva Karims Lukili un Arturs Krancmanis. 

Rīt spēle sāksies pulksten 16:00 pēc AAE laika, tas nozīmē pulksten 14:00 pēc Latvijas laika. Tiešraide mūsu Youtube kanālā, portālā Sportacentrs.com un TV4 kanālā.