Pirmā uzvara Dubaijā - 2:1 pret "Slovan"

Pirmā uzvara Dubaijā - 2:1 pret "Slovan"

Šovakar "Riga Football Club" treniņnometnē Dubaijā guva pirmo uzvaru. Ar 2:1 pieveicām Slovākijas čempioni "Slovan Bratislava". Vārtus mūsu komandas labā guva Karims Lukili un Arturs Krancmanis. 28. janvārī spēlēsim pret citu Slovākijas klubu "Žilina".

Pirmajā pārbaudes spēlē ar rezultātu 0:2 zaudējām Polijas Ekstraklases čempionei "Legia". Katru no puslaikiem aizvadījām gandrīz pilnīgi atšķirīgā sastāvā, ko darījām arī šodien pret "Slovan". 

Jau ar spēles pirmajām minūtēm ļoti labi kontrolējām bumbu, bijām aktīvāki par pretiniekiem un pelnīti guvām vārtus. Septītajā minūtē no 11 metru atzīmes vārtus guva Karims Lukili (1:0). Nedaudz vēlāk lielisku piespēli veica Veslijs Nata. Mikaels Soisalo ieskrēja soda laukumā, tika garām pretiniekam, piespēlēja soda laukumā, un tur neveiksmīgi sita gan Džoselfo Bārnss, gan Lukili. Puslaika beigās daži momenti bija arī "Slovan", bet visās epizodēs mūsu komandu glāba vārtsargs Nils Puriņš. Pēc pirmā puslaika kopumā pelnīti bijām vadībā ar 1:0.

Otro puslaiku aizvadīja citi 11 futbolisti. Puslaika ievadā bija diezgan grūti, "Slovan" veidoja labas kombinācijas. Puslaika gaitā vairākas labus atvairījumus veica Roberts Ozols. 62. minūtē skaistus vārtus guva 18 gadus vecais Arturs Krancmanis. Laukuma vidusdaļā labi nospēlēja Jurijs Vakulko, vēlāk piespēlēja Krancmanim, un pussargs lieliski apspēlēja pretinieku un sita bumbu vārtu tālajā stūrī (2:0). Prieki gan bija īsi. Jau pēc minūtes individuāli fantastiski nospēlēja Vladimirs Vaiss, un noslēgumā pieredzējušais spēlētājs sita tālajā stūrī. Mača noslēdzošajā daļā iespējas bija abām komandām, bet vārti netika gūti. "Riga" uzvara ar 2:1. 

Nākamo spēli aizvadīsim 28. februārī. Pulksten 16:00 spēlēsim pret citu Slovākijas klubu "Žilina". 

"Riga" – "Slovan" 2:1 (1:0)
Vārti: Lukili (11m) 7', Krancmanis 62' – Vaiss 63'.
"Riga" 1. puslaikā: Puriņš – Marčinko, Černomordijs, Jurkovskis, Bārnss, Pētersons, Lukili, Nata, Soisalo, Saveļjevs, Kurakins, Ulimbaševs.
"Riga" 2. puslaikā: Ozols – Andresons, Jurkovskis, Rugins, Ramoss, Vakulko, Korotkovs, Kendišs, Kamešs, Ngondā, Krancmanis.