"Riga" pret "Slovan" otrajā spēlē Dubaijā!

"Riga" pret "Slovan" otrajā spēlē Dubaijā!

Rīt treniņnometnē Dubaijā otrajā pārbaudes spēlē "Riga Football Club" tiksies ar "Slovan Bratislava". Spēles sākums pulksten 16:00 pēc UAE laika (14:00 Latvija). Tiešraidē spēle portālā Sportacentrs.com un TV4 kanālā. 

Pirmajā pārbaudes spēlē ar rezultātu 0:2 zaudējām Polijas Ekstraklases čempionei "Legia". Katru no puslaikiem aizvadījām gandrīz pilnīgi atšķirīgā sastāvā. 

"Slovan" ir 1919. gadā dibināts klubs. Slovākijas spēcīgākajā čempionātā "Slovan" uzvarējusi pēdējās trīs sezonas pēc kārtas. 

Kopumā Slovākijas augstākās līgā "Slovan" uzvarējusi 15 reizes, 17 reizes ieguvusi Slovākijas kausu un trīs reizes - Superkausu. Slovākijas čempionātā šobrīd ir pārtraukums. Sezonas pirmajā pusē "Slovan" 19 spēlēs zaudējusi tikai vienu reizi un ar 46 punktiem ieņem pirmo vietu. 

"Riga" pēc spēles pret "Legia" gandrīz katru dienu trenējās divas reizes. Galvenais treneris Torstens Finks atzīmēja, ka arī šajā spēlē iespēju dos visiem spēlētājiem. 

Mača sākums pulksten 16:00 pēc UAE laika, kas ir 14:00 pēc Latvijas laika. Tiešraidē spēli varēsiet skatīties portālā Sportacentrs.com un TV4 kanālā.