Jurijs Kendišs kļuvis par "Riga" spēlētāju

Jurijs Kendišs kļuvis par "Riga" spēlētāju

"Riga Football Club" oficiāli paziņo, ka ir parakstīts līgums ar 31 gadu veco Baltkrievijas izlases pussargu Juriju Kendišu! Par čempionu Jurijs kļuvis astoņas reizes pēc kārtas. Laipni lūgts!

Jurijs Kendišs ir dzimis 1990. gada 10. jūnijā Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Jurijs spēlē balsta pussarga pozīcijā. 

Kendišs profesionāla futbolista karjeras sākumā spēlēja Baltkrievijas klubos Minskas "Partizan", "Torpedo Zhodino", "Slavia" un "Dinamo Brest". 2014. gadā Jurijs devās uz Lietuvu un spēlēja "Trakai" klubā. 34 spēlēs Kendišs guva četrus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles. 

2015. gadā sākās Kendiša unikālā sērija. Futbolists astoņas reizes pēc kārtas kļuvis par čempionu. Pirmajā reizē Kendišs to izdarīja Lietuvas čempionātā ar "Žalgiris". Kendišs 33 spēlēs guva sešus vārtus. 

Nākamo pusotru sezonu Kendišs spēlēja Baltkrievijas augstākās līgas klubā BATE. 63 spēlēs divu sezonu laikā Kendišs guva četrus vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles.

Pēc tam divas ar pusi sezonas Kendišs spēlēja Moldovas augstākās līgas klubā "Sheriff". Trīs reizes pēc kārtas kļuva par čempionu, aizvadīja 70 spēles, guva 18 vārtus un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles. 2019. gadā ar 13 vārtiem Kendišs kļuva par labāko vārtu guvēju. Ar "Sheriff" Kendišs aizvadījis arī sešas spēles Eiropas līgas grupu turnīrā 2017. gadā. 

Pēdējās divas sezonas Kendišs spēlēja Baltkrievijas čempionē "Shakhtyor". 61 spēlē Jurijs guva desmit vārtus un atdeva septiņas rezultatīvas piespēles. Kendiša rēķinā arī 15 spēles un divi vārti Baltkrievijas izlasē. 

Laipni lūgts!