"Riga" paraksta līgumu ar Austrijas aizsargu Marčinko

"Riga" paraksta līgumu ar Austrijas aizsargu Marčinko

Esam parakstījuši līgumu ar 27 gadus veco austrieti Kristofu Marčinko. Kreisās malas aizsargs aizvadījis 178 spēles Austrijas Bundeslīgā! Laipni lūgts! 

Kristofs Marčinko ir dzimis 1994. gada 13. februārī Lebringā. Marčinko spēlē kreisās malas aizsarga pozīcijā un ir Austrijas klubu "Lebring" un Zalcburgas "Red Bull" audzēknis. 

No 2012. līdz 2014. gadam Marčinko aizvadīja 47 spēles Austrijas Bundeslīgas klubā "1. Wiener Neustadter". Šajā komandā Marčinko guva divus vārtus un atdeva sešas rezultatīvas piespēles. Pēc tam Marčinko parakstīja līgumu ar citu Austrijas klubu "Grödig". Šajā komandā 51 spēlēs vieni vārti un divas rezultatīvas piespēles. 

2015. gadā Marčinko kļuva par Vācijas "TSG Hoffenheim" futbolistu, bet uz īres tiesībām spēlēja Austrijas Bundeslīgas klubā "Austria Vienna". Pēc vienas sezonas "Austria" parakstīja pilnvērtīgu līgumu ar Marčinko. "Austria" sastāvā Marčinko nospēlēja sešas sezonas. Šajā komandā Marčinko strādāja kopā ar mūsu galveno treneri Torstenu Finku. Kopumā Austrijas Bundeslīgā Marčinko 178 spēles, četri vārti un 14 rezultatīvas piespēles. 

Marčinko "Austria" sastāvā spēlēja septiņās Eiropas līgas grupu turnīra spēlēs. Marčinko rēķinā ar 23 spēles Austrijas U21 izlases sastāvā. Marčinko spēlējis arī U19, U18, U17 un U16 izlasēs. 

Laipni lūgts!