Pirmajā spēlē zaudējums pret "Legia"

Pirmajā spēlē zaudējums pret "Legia"

Šodien Dubaijā pirmajā 2022. gada spēlē "Riga Football Club" ar rezultātu 0:2 zaudēja Polijas Ekstraklases čempionei Varšavas "Legia". 25. janvārī spēlēsim pret Bratislavas "Slovan".

"Legia" Polijas augstākajā līgā uzvarējusi 15 reizes. Pēdējo desmit sezonu laikā "Legia" par čempioni kļuvusi septiņas reizes. 19 reizes "Legia" ieguvusi Polijas kausu, bet četras reizes - Superkausu. 

Mūsu komandā šajā spēlē piedalījās 21 futbolists. Katru no puslaikiem aizvadījām ar gandrīz pilnīgi atšķirīgu sastāvu. Visas 90 minūtes nospēlēja tikai uzbrucējs Arturs Krancmanis. 

Mača pirmajā puslaikā bija maz vārtu gūšanas momentus. Vienīgos vārtus guva "Legia". 37. minūtē Polijas klubs izveidoja ļoti labu pretuzbrukumu, un tā noslēgumā no vārtu priekšas izcēlās Macejs Rosoleks. Pēc pirmā puslaika "Legia" bija vadībā ar 1:0.

Otrā puslaika sākumā "Riga" bija lieliska iespēja izlīdzināt rezultātu. Pēc Raivja Ķirša piespēles no tuvas distances fantastisku iespēju neizmantoja Krancmanis. Pēc tam vēl pa vārtiem sita Džoselfo Bārnss un Aleksejs Saveļjevs, bet abās epizodēs poļus glāba vārtsargs. 

68. minūtē sava soda laukuma tuvumā rupji kļūdījās Veslijs Nata, un Simons Vlodarčiks guva otros vārtus šajā spēlē (0:2). "Riga" vairāk spēlēja ar bumbu, taču kvalitatīvu darbību uzbrukumā pietrūka. Zaudējums ar rezultātu 0:2. 

Nākamā spēle 25. janvārī pret Bratislavas "Slovan". Mača sākums pulksten 16:00 pēc AAE laika, 14:00 pēc Latvijas laika. 

"Riga" – Varšavas "Legia" 0:2 (0:1).
Vārti: Rosoleks 38', Vlodarčiks 66'.
"Riga" 1. puslaikā: Ozols – Marčinko, Andresons, Černomordijs, Jurkovskis – Ulimbaševs, Rugins, Vakulko – Lukili, Krancmanis, Soisalo.
"Riga" 2. puslaikā: Puriņš – Kurakins, Musā, Korotkovs – Kamešs, Saveļjevs, Nata, Pētersons – Bārnss, Ķiršs – Krancmanis.