Spēle viesos pret “Liepāju”

Spēle viesos pret “Liepāju”

Spēles diena! Šovakar "Riga" FC Latvijas futbola Virslīgas 12. kārtas spēlē viesos tiksies ar "Liepāju". Mača sākums pulksten 20:00! Tiešraidē spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV kanāls!

Pēdējo spēli "Riga" FC aizvadīja pirms dažām dienām Skonto stadionā, kad ar 4:2 pieveicām Jūrmalas "Spartaku". Interesanti, ka tieši Jūrmalas uzbrukums pagaidām bijis lielākais pārbaudījums, jo šosezon no septiņiem ielaistajiem vārtiem vairāk nekā pusi (četrus) iesituši tieši kūrortpilsētas futbolisti.

Pret "Liepāju" pirmā apļa spēle bija diezgan pārliecinoša un nevar teikt, ka liepājnieki būtu radījuši mūsējiem lielas problēmas. Pa vārtiem guva Kulē Mbombo un Felipe Brisola, un "Riga" FC izcīnīja diezgan drošu uzvaru ar rezultātu 2:0.

Jāsaka, ka "Liepāja" pagaidām nav piepildījusi cerības par atrašanos turnīŗa tabulas augšējā daļā. Kurzemes komanda līdz šim 10 spēlēs iekrājusi tikai 11 punktus un ieņem septīto vietu. Tajā pašā laikā jāatzīmē, ka trešo vieta ir tikai sešu punktu attālumā, un tur atrodas Jūrmalas "Spartaks". "Riga" FC ar 30 punktiem ir čempionāta līdervienība. Deviņas uzvaras pēc kārtas ļāvus iekrāt trīs punktu pārsvaru pret RFS.

Diskvalifikācijas dēļ arī šajā spēlē nevarēs piedalīties centra aizsargs Herdi Prenga. Komanda jau vakar devās uz viesnīcu, lai pilnvērtīgi gatavotos spēlei Liepājā. Laika atpūsties starp spēlēm nav, bet komanda arī fiziski ir gatava un šovakar centīsies gūt jau desmito panākumu pēc kārtas.

Mača sākums Daugavas stadionā Liepājā pulksten 20:00. Tiešraidē spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV.