"SMScredit.lv" kļūst par "Riga Football Club" partneri

"SMScredit.lv" kļūst par "Riga Football Club" partneri

Esam priecīgi paziņot, ka par trīskārtējās Latvijas čempiones futbolā "Riga Football Club" partneri kļuvis uzņēmums "SMScredit.lv"! Kopā pretim jaunām virsotnēm!

Aleksandrs Proņins, "Riga Football Club" ģenerāldirektors: "Esam ļoti priecīgi, ka par mūsu partneri ir kļuvis uzņēmums "SMScredit.lv"! Patīkami, ka "SMScredit.lv" vadība arī pēc ne tās labākās sezonas novērtē mūsu kluba paveikto līdz šim un augsti vērtē "Riga Football Club" potenciālu nākotnē! Partneri mums tic, un tas sniedz lielu motivāciju pēc soļa atpakaļ sportiskajos rezultātos nākotnē spert divus uz priekšu un izpildīt visaugstākos uzdevumus! Ceram, ka no šīs sadarbības ieguvēji būs abas puses."

Gvido Endlers, AS "4finance" reģionālais vadītājs: "Atbalsts sportam ne vien rezultējas komandas gūtajos punktos vai vietā reitingā, bet arīdzan kopīgos uzvaras un gandarījuma mirkļos kā komandai, tā ikvienam atbalstītājam. Sports sniedz izaugsmi, vieno un iedvesmo panākumiem. Pie šādām vērtībām pieturamies arī mēs, tādēļ ar "SMSCredit.lv" esam gandarīti atbalstīt futbola klubu "Riga". Sekosim un jutīsim līdzi, vēlot daudz panākumu komandai turpmākajās spēlēs."

"Riga Football Club" ir trīskārtējā (2018, 2019, 2020) čempione Latvijas augstākajā līgā futbolā. 2018. gadā "Riga" ieguva arī Latvijas kausa trofeju. Klubs ir dibināts 2014. gadā. "Riga" 2019. un 2021. gadā sasniedza Eirokausu kvalifikācijas "play-off". 2022. gadā "Riga" spēlēs UEFA Konferences līgas kvalifikācijā.