"Riga" iegūst trešo vietu "Korantina Homes Cup 2021"

"Riga" iegūst trešo vietu "Korantina Homes Cup 2021"

Šovakar pēdējo spēli "Korontina Homes Cup" turnīrā Kiprā aizvadīja "Riga Football Club". Ar rezultātu 2:0 uzvarējām Krievijas klubu "Rodina" un ieguvām trešo vietu. Vārtus guva Felipe Brisola un uz pārbaudi komandā esošs futbolists. 

"Riga" B grupā ieguva otro vietu. Pirmajā mačā spēlēja neizšķirti 2:2 pret Spānijas futbolistu asociācijas komandu. 11 metru sitienu sērijā ar uzvarēja spāņi un nodrošināja vietu finālā. Un pēc tam kļuva par čempioniem. Otrajā spēlē ar 3:0 uzvarējām Kipras komandu "Aris".

Spēlē pret "Rodina" spēles pirmajā puslaikā pretinieki izveidoja vairāk vārtu gūšanas iespēju. Bija kādi četri bīstami sitieni pa vārtiem, bet visās epizodēs lieliski spēlēja vārtsargs Nils Puriņš. Arī "Riga" bija dažas iespējas. Labākais sitiens izdevās Karimam Lukili. Pussargs izpildīja soda sitienu no aptuveni 18 metriem, bumba lidoja apakšējā stūrī, bet pretinieku glāba vārtsargs. Pēc spēles pirmā puslaika neizšķirts 0:0. 

Otrajā abas komandas veica vairākas spēlētāju maiņas. Puslaika sākumā "Riga" bija divi ļoti labi momenti. Pēc Žana Leo sitiena bumba atsitās pret vārtu stabu. "Riga" kopumā otrajā puslaikā izveidoja vairāk uzbrukumus. 86. minūtē arī guvām pirmos vārtus šajā spēlē. Soda laukumā noteikumi tika pārkāpti pret Leo. Vārtsargs glāba pēc Felipes Brisolas 11 metru sitiena, bet pats pussargs bija pirmais pie bumbas - 1:0. Spēlēs beigās pretuzbrukumā iesitām arī otrus vārtus. Vārtus guvā komandā uz pārbaudi esošs futbolists - 2:0!

Trešā vieta "Korantina Homes Cup 2021" turnīrā!