Pēc pārtraukuma svarīga spēle Ventspilī

Pēc pārtraukuma svarīga spēle Ventspilī

Rīt atsāksies Latvijas futbola Virslīgas čempionāts. "Riga" FC svarīgā spēlē viesos 18. kārtas ietvaros tiksies ar "Ventspili". Šī spēle sāksies pulksten 16:00! Tiešraidē maču rādīs Best4SportTV kanāls! 

Latvijas čempionātā bija pārtraukums pēdējās divas nedēļās saistībā ar izlašu spēlēs. No "Riga" futbolistiem Latvijas nacionālajā izlasē bija Roberts Ozols, Antonijs Černomordijs, Ritvars Rugins, Vladislavs Fjodorovs un Elvis Stuglis, bet Latvijas U21 izlasi pārstāvēja Nils Toms Puriņš. 

Pēdējais nogrieznis pirms pārtraukuma "Riga" nebija veiksmīgs. UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā viesos ar 0:2 zaudējām Telavivas "Maccabi", bet Latvijas čempionātā pārtrūka 14 uzvarētu spēļu sērijā - savā laukumā daudz neizmantotu momentu un zaudējums Rīgas derbijā pret RFS (0:2). 

Pēc pēdējās spēles futbolistiem bija pāris dienas atpūtai, bet tad sākām aktīvus treniņus Keizarmeža sporta bāzē. Trenējāmies divas reizes dienā. Arī šonedēļ komanda visus treniņus aizvadīja Mežaparkā uz dabīgā seguma laukumā. Šajā laikā daudz esam strādājuši, analizējuši iepriekšējās spēlēs, un komanda ir gatava sezonas otrajai daļai. 

Rīt spēles viesos pret "Ventspili". Komanda, pret kuru vienmēr bijušas sarežģītas spēles. Šosezon vienīgajā savstarpējā spēlē Skonto stadionā uzvarējām ar 1:0. Vienīgos vārtus 79. minūtē guva ukraiņu uzbrucējs Romāns Debelko. Pagājušajā sezonā Ventspilī abās spēlēs piedzīvojām zaudējumus - 0:1 un 1:2. Jāpiemin, ka "Ventspils" vienmēr izcēlusies ar labu spēli savā laukumā. 

Šobrīd turnīra tabulā "Riga" ar 45 punktiem 17 spēlēs ierindojas pirmajā vietā, bet tikai par diviem punktiem atpaliek RFS komanda. "Ventspils" izcīnījusi 26 punktus un ieņem ceturto pozīciju. Trešā vieta Kurzemes klubam ir piecu punktu attālumā. 

Rīt spēles sākums pulksten 16:00! Tiešraidē maču demonstrēs Best4SporTV.