Ilgi gaidītā uzvara - 3:0 pret "Aris"

Ilgi gaidītā uzvara - 3:0 pret "Aris"

Šodien "Korontina Homes Cup" turnīrā Kiprā "Riga Football Club" ar 3:0 uzvarēja "Aris". Divus vārtus mūsu komandas labā guva Džoselfo Bārnss, bet vienus - Žans Leo. 18. novembrī aizvadīsim spēli par trešo vietu. 

Turnīra pirmajā spēlē "Riga Football Club" spēlēja neizšķirti 2:2 pret Spānijas futbolistu asociācijas komandu. 11 metru sitienu sērijā ar uzvarēja spāņi un nodrošināja vietu finālā. "Aris" turnīra pirmajā spēlē spāņiem zaudēja ar 1:2. 

Šodien jau pašā spēles sākumā ļoti laba iespēja bija Žanam Leo. Francūzis labā ātrumā ieskrēja soda laukumā, bet pēc viņa sitiena Kipras komandu glāba vārtsargs. Pēc tam "Aris" izveidoja vairākas labas kombinācijas. Bija arī sitieni pa vārtiem, bet vārtos pārliecinoši spēlēja Nils Puriņš. Puslaika otrajā daļā lielisks moments bija arī futbolistam, kurš mūsu komandā ir uz pārbaudi. Arī pēc viņa sitiena pretiniekus glāba vārtsargs. 43. minūtē "Riga" guva vārtus. Pēc pirmā Džoselfo Bārnsa sitiena bumba atsitās pret pārliktni, bet ar otro mēģinājumu pussargs guva vārtus (1:0). 

Otrajā puslaikā abas komandas veica daudzas spēlētāju maiņas. 49. minūtē individuāli labi nospēlēja Leo, kurš uzbrukuma noslēgumā sita bumbu vārtu tālajā stūrī (2:0). "Aris" iespēju gūt vārtus bija ļoti maz. Nils spēlēja pārliecinoši un vārtus šodien neielaida. 83. minūtē vārtus pēc lieliskas saspēles ar Mikaelu Soisalo guva Bārnss - pussargam otrie vārti mačā, un "Riga" uzvara ar 3:0.

18. novembrī pulksten 14:00 "Riga" spēlēs par trešo vietu pret "Paphos", "Rodina" vai "Brentford".