Zaudējums 11 metru sitienos pret spāņiem

Zaudējums 11 metru sitienos pret spāņiem

Šovakar Kiprā "Korantina Homes Cup" turnīrā "Riga Football Club" spēlēja neizšķirti 2:2 pret Spānijas futbolistu asociācijas komandu. 11 metru sitienu sērijā ar uzvarēja spāņi un nodrošināja vietu finālā. "Riga" rīt 10:30 spēlēs pret Kipras komandu "Aris".

Kiprā ieradāmies sestdien un vakar aizvadījām pirmo treniņu. Turnīrā piedalās sešas komandas no Kipras, Anglijas, Spānijas, Latvijas un Krievijas. "Riga" spēlē A grupā pret Spānijas AFE komandu un Kipras komandu Limasolas "Aris". B grupā spēlē Kipras komanda "Paphos", Anglijas "Brentford" un Krievijas "Rodina". Pirmā spēle A grupā notika sestdien Spānijas spēlētaju asociācijas komanda ar 2:1 uzvarēja Kipras klubu Limasolas "Aris". Vakar notika spēle B grupā. "Paphos" ar 5:1 uzvarēja Anglijas klubu "Brentford".

Šodien aktīvi spēlējām mača sākumā, bet pirmie vārtus guva spāņi. 17. minūtē pēc standarsituācijas spāņi nogādāja bumbu vārtu priekšā un vārtos to raidīja Ismaels Sančess (0:1). Pirmajā puslaikā bija daudz pārkāpumu un emociju, un abas komandas demonstrēja lielu vēl uzvarēt. "Riga" izveidoja vairākas vārtu gūšanas iespējas, bet bez labiem sitieniem noslēgumā. 36. minūtē pēc Karima Lukili sitiena spāņus glāba vārtsargs. Interesants spēles pirmais puslaiks, pēc kura vadībā ar 1:0 bija AFE. 

"Riga" arī otrajā puslaikā bija aktīva, un 60. minūtē pelnīti guva vārtus. Pēc Mikaela Soisalo centrējuma ar galvu vārtus guva uz pārbaudi komandā esošs futbolists (1:1). Turpinājām veidot uzbrukumus, un 83. minūtē AFE pārkāpa noteikumus soda laukumā. 11 metru soda sitienu realizēja Soisalo - 2:1. Spēles beigās fantastisku iespēju neizmantoja Veslijs Nata, un gandrīz nākamajā uzbrukumā spāņi guva vārtus un izlīdzināja rezultātu (2:2).

Pēcspēles sitienu sērijā AFE iesita visas piecas pendeles, bet mēs vienreiz kļūdījāmies, kad garām vārtiem sita Soisalo. Spāņi ar šo uzvaru nodrošināja sev vietu turnīra finālā. Mēs rīt pulksten 10:30 spēlēsim pret Kipras "Aris".