Latvijai neizšķirts pret Norvēģiju, Ngonda iekļūst nākamajā kārtā, Halimi spēlē pret grieķiem

Latvijai neizšķirts pret Norvēģiju, Ngonda iekļūst nākamajā kārtā, Halimi spēlē pret grieķiem

"Riga Football Club" spēlētāji aizvadījuši spēles Pasaules kausa kvalifikācijā. Latvija ar trīs mūsējiem laukumā spēlēja neizšķirti pret Norvēģiju, Kosova ar Halimi sastāvā ieguva punktu pret grieķiem, bet Āfrikas zonā nākamajā kārtā iekļuvusi Kongo DR un Glodī Ngonda. 

Latvijas pasaules kausa kvalifikācijā aizvadīja labu spēli pret Norvēģiju. Kopīgiem spēkiem Latvija ieguva vienu punktu - 0:0. Vārtsargs Roberts Ozols un aizsargs Antonijs Černomordijs nospēlēja visas 90 minūtes. Vladimirs Kamešs laukumā devās spēles 59. minūtē. Vladislavs Fjodorovs nespēlēja. Latvija rīt viesos spēles pret Gibraltāru. 

Citā Eiropas zonas spēlē Kosova ar Besaru Halimi sastāvā spēlēja neizšķirti 1:1 ar Grieķiju. "Riga Football Club" pussargs laukumā devās otrajā puslaikā, kad rezultāts bija 0:1. 10. novembrī draudzības spēlē pret Jordāniju Besars nospēlēja pirmo puslaiku, bet komanda zaudēja ar 0:2. 

Āfrikas zonā vietu Pasaules kausa kvalifikācijas trešajā kārtā nodrošinājusi Kongo DR. 11. novembrī Kongo DR viesos ar 3:0 uzvarēja Tanzāniju, bet vakar savā laukumā ar 2:0 uzvarēja Beninu. Ar to pietika, lai ar 11 punktiem izcīnītu pirmo vietu grupā. Ngonda nospēlēja 40 minūtes pirmajā spēlē pret Tanzāniju, bet savainojuma dēļ tika nomainīts.